Paundi në minimumin historik, edhe euro në krizë/ Kursi i këmbimit, 4 tetor 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 4 tetor 2023, dollari amerikan blihet me 100.6 lekë dhe shitet me 101.6 lekë.

Euro blihet me 105.7 lekë dhe shitet 106.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 108.6 lekë, ndërsa në shitje me 109.6 lekë.

Paundi britanik blihet me 121 lekë dhe shitet me 122 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.2 lekë, ndërsa në shitje me 74.4 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./E.T

Paundi në minimumin historik, edhe euro në krizë/ Kursi i

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV