test

Një humbi jetën, dy në gjendje të rëndë!/ Si ranë në greminë 5 turistët gjermanë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një tursite gjermane humbi tragjikisht jetën teksa ishte duke ngjitur malin, në afërsi të “Shpellës së Harapit”, Shkodër.

Sipas policisë, 31-vjeçarja së bashku me 4 gjermanë të tjerë, kanë rrëshqitur dhe kanë rënë në greminë.

Mësohet se dy turistë ndodhen në gjendje të rëndë, ndërsa dy të tjerët kanë shpëtuar mrekullisht.

Sipas informacioneve, bëhet me dije se dy të lënduarit janë ende në vendngjarje, dhe presin për ndihmë nga autoritetet, për t’i transportuar drejt spitalit, si dhe për të marrë trupin e pajetë të të resë./E.T

Të fundit

Pse Berisha caktoi protestën kombëtare më 12 korrik?

Nga Ylli Pata Përse Sali Berisha zgjodhi ditën e samitit të NATO-s si datë për protestën e tij kombëtare? Kryesia e...

Kredi me zero interes për punonjësit e administratës, ja si do të ndahen, kriteret

Zbardhet sistemi i pikëzimit me kriteret mbi bazën e të cilave do të vlerësohen punonjësit e administratës që aplikojnë për të përfituar kredi me...

Djali i Belerit kandidat i PD për Himarën? Dhuli zbulon çfarë pritet të ndodhë

Apeli i GJKKO la në fuqi dënimin për Fredi Belerin me 2 vite burg për korrupsion zgjedhor. Ish-zëdhënësi i fushatës së Belerit, Skerdjan Dhuli...

E trishtë/ Ndahet nga jeta në moshë të re këngëtari i njohur

Shifty Shellshock, emri i vërtetë i të cilit ishte Seth Binzer, i grupit Crazy Town, të cilët u bënë të njohur për këngën e...

“Grekët, të zënë në çarkun e tyre”/ Çupi: ‘Beleri’, problem i Greqisë

Gjykata e Apelit të Posaçëm la të pandryshuar dënimin për Fredi Belerin. Kryetari i zgjedhur i Himarës do të qëndrojë në qeli deri në...

Lajme të tjera

Web TV