Plazh në vjeshtë, zgjidhni mes 6 vendeve të bukura dhe të nxehta

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ku të shkoni në plazh në vjeshtë?

Të shkosh me pushime në vjeshtë është e mrekullueshme. Ka shumë pak turistë përreth, nuk ka radhë në muze, restorante, pritje për taksi e kështu me radhë.
Edhe çmimet do të jenë më të ulëta. Mund të shkoni në breg të detit, pa pasur nevojë të fluturoni për shumë orë.
Thjesht zgjidhni destinacionet e duhura.Nga Afrika në Ishujt Kanarie, duke kaluar përmes Kretës dhe ujërave izraelite, por pa harruar Italinë, kemi përzgjedhur gjashtë destinacionet ku vera është edhe më e gjatë dhe ku të shkoni në plazh në vjeshtë./  S.M

Të fundit

U përfolën se ishin ndarë/Jennifer Lopez e Ben Affleck shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

Prej disa ditësh në shtypin rozë u përfol për një ndarje të mundshme midis këngëtares Jennifer Lopez dhe aktorit...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë rivali i Ervis Martinajt (Emri)

Në kuadër të operacionit të spak pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bere e mundur arrestimi i Leonard Dukës. Ndaj...

Veliaj vizitë në Tokio, do përfaqësoj presidencën e B-40, takime me kryetaren e bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj nis sot një vizitë të shkurtër në Tokio të Japonisë, ku do të përfaqësojë edhe rrjetin e...

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK

Profesori i njohur, Ervin Karamuço ka treguar detaje të forta lidhur me megaoperacinonin e djeshëm të SPAK për personazhe të njohura të botës së...

8 konservat më të mira për humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Lajme të tjera

Web TV