Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

“I pabanueshëm”/ U “shkrumbua” nga flakët, del ekspertiza e pallatit 10-katësh në Tiranë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Instituti i Ndërtimit ka përfunduar ekspertizën e pallatit 10-katësh, i cili u dogj disa ditë më parë në Tiranë.

Sipas raportit të ekspertizës, pallati në zonën e ish-Nisharakut është tashmë i pabanueshëm, pasi zjarri ka shkaktuar dëme jo vetëm në fasada, por edhe në kolona.

Në këtë mënyrë, sipas ekspertëve, pallati është i pabanueshëm dhe i rrezikshëm për jetën e banorëve dhe duhet t’i nënshtrohet restaurimit.

“Struktura e objektit në gjendjen ekzistuese, pas ekspozimit ndaj zjarrit, nuk i plotëson kushtet e sigurisë dhe qëndrueshmërisë për ngarkesat maksimale statike apo dinamike të parashikuara.

Dëmtimet janë lokale, por mund të influencojnë të gjithë ndërtesën në sajë të fenomenit “domino”. Struktura duhet ti nënshtrohet restaurimit dhe përforcimit të elementëve strukturore trarë, soleta apo edhe kolona, vetëm në zonën e dëmtuari duke u bazuar në një projekt përforcimi strukturor mjaft të detajuar për objektin përkatës, mbështetur në dëmtimet e zjarrit të datës 14.09.2023.

Deri në momentin e restaurimit ndërtesa konsiderohet me rrezikshmëri për jetën e njerëzve dhe e pa përdorshme“, thuhet në ekspertizë./   S.M

Të fundit

Ja pse nuk duhet të flini me dritën ndezur!

Rritja e ekspozimit ndaj dritës gjatë natës gjatë orës 12:30 dhe 18:00 është e lidhur me një rrezik më...

Këto janë ushqimet të cilat falsifikohen më shpesh

Ushqimi i falsifikuar është një industri shumë miliarda dollarësh. Çdo ditë, konsumatorët mashtrohen të blejnë ushqime të etiketuara dhe të falsifikuara pa e vënë...

Moska arrin marrëveshjen e radhës me Kievin, shkëmbehen dhjetëra të burgosur lufte

Moska ka shkëmbyer 95 robër lufte ukrainas për një numër të barabartë të të burgosurve rusë, konfirmoi Ministria e Mbrojtjes të mërkurën. Trupat janë transportuar...

BE vijon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian ndaj Kosovës do të hiqen, së paku gradualisht, kjo nuk ka ndodhur ende. Verën e kaluar,...

Mos e bëni kurrë këtë gabim kur shëtisni me bebushat tuaj

Shohim jo rrallë herë, që ndërsa dalin me fëmijën në karrocë, kur është vapë, prindërit e mbulojnë atë me një mbulesë të lehtë dhe...

Lajme të tjera

Web TV