test

Shiten 12.500 bileta për miqësoren e Shqipërisë me Bullgarinë, ja si janë çmimet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kombëtarja shqiptare do të luajë sot miqësoren ndaj Bullgarisë, me sfidën që do të nisë në orën 18:00.

Ndryshe nga Republika Çeke, ku shitja e biletave ishte me ritëm të frikshëm dhe për tri orë u mbaruan të gjitha, për duelin ndaj ballkanasve ka një interes disi më të ulët.

Deri më tani janë shitur afërsisht 12.500 bileta, por kujtojmë edhe faktin që ky është një takim miqësor, dhe jo një ndeshje në kuadër të kualifikueseve. Ndërkohë pritet që deri në orën e ndeshjes numri të shkojë deri në 14 mijë.

Sa u përket çmimeve, ato nisin nga 10 mijë lekë të vjetra që janë sektorët mbrapa portave, për të kaluar te tribuna karshi që gjen bileta me 20 dhe 30 mijë lekë të vjetra dhe deri ato në tribunën kryesore që shkojnë 130 dhe 220 mijë lekë të vjetra./   S.M

Të fundit

Portugalia synon të vulosë kualifikimin ndaj Turqisë, formacionet zyrtare të skuadrave

Kombëtarja e Turqisë dhe ajo e Portugalisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare para duelit që nis me fillim nga...

Ushqimet që shkaktojnë gazra, mënyra e duhur si t’i konsumoni

Edhe pse fasulet janë më famëkeqet për nxitjen e gazrave, ka shumë ushqime të tjera që shkaktojnë gazra dhe shqetësime gastrointestinale. Gazat prodhohen kryesisht nga...

Lando Norris do të niset nga Pole Position në Çmimin e Madh të Spanjës, befason Hamilton

Lando Norris do të niset i pari në garën e së dielës në Çmimin e Madh të Spanjës në Formula 1. Piloti britanik i...

Tri gjërat që duhet të bëni për të fituar zemrën e një gruaje

Sipas një prej sondazheve në rrjetet sociale, ka disa gjëra kyçe që gratë presin nga partnerët e tyre të mundshëm. Disa prej tyre janë...

Gjeorgjia merr pikën e parë historike në Europian, Çekia i “shpëton” humbjes

Gjeorgjia dhe Çekia e mbyllën në barazim 1-1 ndeshjen e dytë të Grupit F. Për të dyja kombëtaret kjo ishte pika e parë në...

Lajme të tjera

Web TV