“Dielli i jetës time”/ Arbana i dedikon fjalët e ëmbla djalit në ditën e tij të lindjes

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja shumë e njohur e ekranit shqiptar, Arbana Osmani është nënë e një djali nga martesa e parë dhe një djali tjetër nga martesa me regjisorin Eduard Grishaj.

Djali i tyre me emrin shumë e veçantë, Dielli feston sot ditëlindjen e tretë.

Pak minuta më parë Arbana e ka uruar duke publikuar disa foto të veçanta nga dasma, të cilat i ka mbajtur sekrete prej kaq muajsh.

“Gëzuar ditëlindjen Dielli i jetës sime; O Zot çfarë Dielli je ti”, shkruan moderatorja./  S.M

Të fundit

Doni lëkurë të pastër? Ja si ta përdorni të bardhën e vezës për të trajtuar fytyrën

Një nga gjërat që shumica e njerëzve harrojnë të përfshijnë në rutinën e tyre është kujdesi për lëkurën. Nga dielli...

Haiti, vriten tre persona, mes tyre vajza e një kongresmeni amerikan

Tre misionarë të organizatës amerikane “Misionet në Haiti”, qendra e të cilëve ishin vendosur në Oklahama janë vrarë pasi u zunë pritë nga një...

“Peshkaqenët e borxheve”/ Deralla: Në vitin 2020 Banka e Shqipërisë mori një plan masash

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi masat e sigurisë për 9 personat e përfshirë në skandalin e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet te ashtuquajturave...

OBSH: COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë

Pandemia COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë për gati dy vjet, kur u përhap nga viti 2019 dhe 2021, duke zhbërë një dekadë përparim, tha...

Skema e mashtrimit me mikro-kreditë/ “Rasti, më i keq se firmat piramidale”

Disa ditë më parë, Prokuroria e Tiranës ka goditur skemën e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet të ashtuquajtur mikrokredi me interesa të larta, për shlyerjen...

Lajme të tjera

Web TV