Kjo do të jetë dita më romantike e tetorit për të gjitha shenjat

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nëse kohët e fundit jeni përfshirë më shumë se zakonisht në Jetën tuaj sentimentale, mund të jeni duke përjetuar magjinë e stinës së vjeshtës.

Megjithëse romancat e vjeshtës njihen si jetëshkurtra, ka shumë mundësi që ato që fillojnë tani të zgjasin, pasi Afërdita është kthyer në rrugën e duhur.

Në veçanti, 20 tetori 2023 do të jetë një ditë romantike për çdo shenjë, duke ndezur interesa të reja dashurie, forcime të shoqërive dhe shumë flirte edhe në rrjetet sociale.

Më 20 tetor, Dielli dhe Mërkuri do të bashkohen në shenjën e Peshores. Meqenëse Mërkuri është planeti i komunikimit, çdo shenjë do të gjejë përgjigje për pikëpyetjet brenda vetes dhe do të gjejë një ekuilibër në marrëdhëniet e tyre.

Gjatë kësaj dite, do të jetë më e lehtë të kuptoni njëri-tjetrin dhe të merrni vendime të drejta që favorizojnë të dyja palët. Është gjithashtu një periudhë me fat për njohje dhe biseda me persona që do të kenë një interes dashurie.

Megjithatë, edhe pse dita është mjaft e favorshme për romancë, kërkon pak vëmendje ndaj partneriteteve, pasi Dielli dhe Mërkuri në Peshore pritet të nxjerrë në pah çështjet profesionale dhe betejat e interesave./S.M 

Të fundit

Elon Musk padit kompaninë OpenAI për tradhti të interesave të publikut

Elon Musk paditi kompaninë OpenAI dhe themeluesin e saj, drejtorin ekzekutiv Sam Altman, për atë që e quan tradhtim...

Jepet pa kolateral/ Nisin aplikimet për kredinë studentore

Jepet pa kolateral, studentët e shlyejnë pas studimeve Studentët në Shqipëri për herë të parë këtë vit kanë mundësi të marrin kredi dhe ta shlyejnë...

Nga Kina tek vendet e rajonit, vrasja e 112 palestinezëve në Gaza nxit reagime të ashpra

Vdekja e të paktën 112 palestinezëve që po kërkonin ndihma humanitare në qytetin e Gazës nxiti reagime të shumta ndërkombëtare, një ditë pasi dëshmitarët...

Dy konkurrentët e ‘Për’ Puthen’ bëjnë të njëjtin tatto në takimin e parë

Një banore e re është bërë pjesë së fundmi në formatin ‘Për’ Puthen’. Bëhet fjalë për Erikën, e cila që në momentin e parë...

“E premtja e zezë” në Lushnje, dinamika e shpërthimit që u mori jetën babë e bir

Plagosen shtatë të tjerë, mes tyre deputeti Bujar Çela Ora 15:37 minuta do të shënonte një shpërthim shumë të fortë në Lushnje këtë të premte....

Lajme të tjera

Web TV