Lori Hoxha feston sot ditëlindjen, urimin e Sarës do e donte çdo motër

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lori Hoxha feston ditëlindjen sot dhe mbush 30 vjeç. Sigurisht që nuk mund të mungonte urimi i Sarës, që vjen gjithmonë shumë special.

Krah një fotoje të tyre në fëmijëri, Sara ka shkruar fjalët që me siguri kanë përlotur Lori Hoxhën:

“Gezuar ditelindjen Lori
Une i jam mirenjohese Zotit per shume gjera, jeta ime eshte plot bekime. Por, lutja ime e cdo mbremje je ti.

Ne te dyja kemi kontribuar shume tek njera tjetra dhe besoj jemi versioni me i mire i vetes fale ksaj.

Te jam falenderuese Lori, qe jam pjese e jetes tende, qe drita jote rrezaton dhe tek une, qe femijet e mi te duan dhe te respektojne aq shume por sidomos qe jam deshmitare e gjithe fuqise qe ti je.

Gjithmone ketu, nje hap pas teje, per te dhene nje dore sa here ta ndjesh nevojen./  S.M

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV