Nga shtatzënia e Kiarës te projektet e reja, rrëfehet Luiz Ejlli

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Në Kuadër të Dashurisë” mbajti premierën e tij edhe në Kosovë. Në këtë mbrëmje morën pjesë sigurisht të gjithë aktorët e kastit, përfshirë edhe Luizin.

Ky i fundit në këtë dalje i është përgjigjur edhe disa pyetjeve që qarkullojnë në rrjet.

A është Kiara shtatzënë?

“Jo, nuk e di nëse është shtatzënë.”

Do preferoje të bëheshe me vajzë apo djalë?

“Veç le të jetë shëndosh”.

Do marrësh pjesë në Festivalin e Këngës?

“Jo, nuk do marr pjesë, nuk jam kurrkund, janë thjesht lajme ‘fake’, nuk jam as në festivalin shqiptar, asnjë gjë”.

Planet për këngë të reja?

“Po, do të publikoj një këngë me Getoar Selimin dhe një tjetër këngë me Flori Mumajesin.”

Ka pasur krisje në raport me Noizyn?

“Jo, s’ka pas lidhje, s’ka krisje”./e.t

Të fundit

U tha se thumboi Arbana Osmanin për ‘Big Brother VIP’, reagon Dea Mishel

Një postim i Dea Mishel gjatë spektaklit të kaluar të 'Big Brother VIP Albania 3' shkaktoi disa polemika në...

A ka pasur Shqipëria Aleks Navalny-t e saj?

Nga Ylli Pata Historia e eleminimit të njeriut që mund t’i trondiste pushtetin Vladimir Putinit ka marrë sot kryeartikutjt e mediave kryesore në botë. Disa thonë...

“Duke shty procesin”, Rama shfaqet pas komisionerit Varhelyi, e shoqëron drejt…

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetin social “Instagram” një foto ku shfaqet duke shoqëruar komisionerin e BE për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi...

Berisha: Fondi prej 6 miliardë eurosh është “mollë e ndaluar “ për Shqipërinë

Gjashtë miliardë euro, ky është fondi që Bashkimi Evropian ka planifikuar të ndajë për Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut, Malin e Zi, Bosnje e...

Veliaj në Njësinë 8: Hapja e partisë do na sigurojë fitore absolute për mandatin e katërt

Edhe pse na ndajnë një vit nga zgjedhjet parlamentare të 2025, Partia Socialiste në kryeqytet ka ndezur motorët për të siguruar një mandat tjetër....

Lajme të tjera

Web TV