VIDEO/ E turpshme! Burri futet lakuriq në një supermarket në Greqi, shokohen klientët

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e pazakontë dhe e turpshme ka ndodhur në Greqi, ku një burrë ka hyrë në një supermaket lakuriq.

Ngjarja ka ndodhur në një supermarket në Atikën Perëndimore dhe videoja ka bërë bujë në të gjitha mediat greke dhe jo vetëm.

Po ashtu sipas Poltic gr, thuhet se burri ka probleme të shëndeteit mendor por ende mbetet një informacion i pakonfirmuar.

Të fundit

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërron jetë këngëtarja virale në TikTok

E njohur me emrin e saj artistik Cat Janice, këngëtarja 31-vjeçare dhe nënë e një djali 7-vjeçar, ka vdekur...

Parlamenti Evropian miraton rezolutën për procesin e zgjerimit të BE, si u ndanë votat

Parlamenti Evropian ka miratuar të enjten një rezolutë për procesin e zgjerimit të Bashkimit Evropian (BE), përmes së cilës kërkoi që ky proces të...

Botohet një herë në katër vite çdo datë 29 shkurt, ja cila është gazeta e veçantë

Ekziston një gazetë në botë që botohet 1 herë në 4 vite dhe ajo gjendet në Francë. Gazeta satirike “La Bougie du Sapeur” ka dalë...

Nuk ndalet debati mes dy aktoreve në BBV, Julja përplaset me Eglën: Do dalësh…

Dy aktoret, Julja Ilirjani dhe Egla Ceno, vijojnë të mos kenë një marrëdhënie të afërt në “Big Brother VIP”, madje në të shumtën e...

Samiti/ Ekspertja e ekonomisë: BE përpjekje për ta përfshirë Ballkanin Perëndimor në BE

Në një intervistë televizive, ekspertja e ekonomisë, Teuta Nunaj u shpreh se ka përpjekje të shtuar për ta përfshirë Ballkanin Perëndimor në union. Ajo shti...

Lajme të tjera

Web TV