Jo vetëm kozmetikë, Kylie Jenner lançon linjën e saj të veshjeve

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në imazh, ajo ulet në dysheme me një pallto të zezë me zinxhirë që do të shitet me pakicë për 198 dollarë.

SHBA- Kylie Jenner njihet për markën e saj të bukurisë, por tani ajo është duke hyrë në industrinë e modës me linjën e saj të veshjeve, “Khy”. 26-vjeçarja, njoftoi projektin e saj të ri të modës përmes Instagramit të saj të martën, ku njoftoi se do të lançohet në 1 nëntor.

Kylie postoi një foto glam të saj për të njoftuar lajmin në Instagram të martën, duke shkruar, “Takohu me Khy”. Në imazh, ajo ulet në dysheme me një pallto të zezë me zinxhirë që do të shitet me pakicë për 198 dollarë.

Për koleksionin e saj, Jenner bashkëpunoi me themeluesit e Namilia , Nan Li dhe Emilia Pfohl për të krijuar një koleksion prej 12 pjesësh me pantallona, ​​pallto, bluza me elementë bazë prej lëkure artificiale, me çmime që variojnë nga 48 dollarë në 198 dollarë dhe madhësi nga XXS në 4X. /I.S

Të fundit

Dita Ndërkombëtare e Minatorëve/Protestë për miratimin e statusit të veçantë

Sot në Ditën Ndërkombëtare të Minatorëve, minatorët po mbajnë sot protestë para Ministrisë së Infrastrukturës. Ata kanë kërkuar miratimin e...

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi

Ndahet nga jeta gazetarja e Radio Televizionit Shqiptar Afërdita Selimi. Lajmi u bë i ditur përmes një postimi nga Lidhja e Gazetareve Ekonomike te Shqiperise Me...

Përfundojnë në spital nga helmimi 11 punonjëset e një fabrike në Fier, çfarë ndodhi?

Një punëtor i fabrikës që do të ruaj anonimatin pasi ka frik se e heqin nga puna, ka thënë për Top Channel se janë...

Letra publike e të “mençurve”, kundër “budallenjve” në televizione!

Një letër publike, një peticion, i nënshkruar nga disa figura të njohura të shkencës(kryesisht historisë dhe gjuhësisë), shkaktoi reagime. U cilësua si një lloj...

Miratimit i Ligjit për Zonat e Mbrojtura, Ina Zhupa “shpërthen” ndaj Kumbaros: Dështake..

Pas miratimit të ligjit për Zonat e Mbrojtura, Ina Zhupa ka folur për mediat duke thënë se do të bëjnë gjithçka për ta ndaluar,...

Lajme të tjera

Web TV