Fund tetori, plazhi vazhdon! Temperaturat e larta dhe rrezet e diellit joshin pushuesit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Temperaturat e larta dhe rrezet e diellit vazhdojnë të joshin qytetarë të shumtë drejt plazheve të Durrësit edhe këtë fund tetori.

Pushuesit kanë nxituar drejt plazheve të qeta duke shijuar gjithçka ofron Durrësi.

Shëtitjet buzë detit, lojërat në rërë, banjot e diellit dhe të ujit dhe pas tyre, pushuesit nga rrethet, Kosova e vende të tjera të rajonit dhe Evropës i gëzohen një kafeje dhe dreke peshku në restorantet e shumta buzë detit të cilat vazhdojnë të qëndrojnë të hapura edhe në këtë verë të vonë./   S.M

Të fundit

U përfolën se ishin ndarë/Jennifer Lopez e Ben Affleck shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

Prej disa ditësh në shtypin rozë u përfol për një ndarje të mundshme midis këngëtares Jennifer Lopez dhe aktorit...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë rivali i Ervis Martinajt (Emri)

Në kuadër të operacionit të spak pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bere e mundur arrestimi i Leonard Dukës. Ndaj...

Veliaj vizitë në Tokio, do përfaqësoj presidencën e B-40, takime me kryetaren e bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj nis sot një vizitë të shkurtër në Tokio të Japonisë, ku do të përfaqësojë edhe rrjetin e...

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK

Profesori i njohur, Ervin Karamuço ka treguar detaje të forta lidhur me megaoperacinonin e djeshëm të SPAK për personazhe të njohura të botës së...

8 konservat më të mira për humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Lajme të tjera

Web TV