“Një m*t komisioni. Ma jep fjalën, ma jep…”/ Plas keq në Komisionin e Ligjeve (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Është shoqëruar me debate të tjera mbledhja e Komisionit të Ligjeve në Kuvend pasi deputetët demokratë kërkuan llogari nga drejtuesja e për heqjen e 10 ditëve të punës për shkak të problemeve gjatë herëve të shkuara.

“Na ke hequr dhjetë ditë pune dhe njoftohemi nga sekretariati i tikës…tani jemi një m*t komisioni ligjesh apo jo..?”, tha deputeti Korreshi duke shkaktuar reagime në sallë.

Pas tij ka kërkuar fjalën edhe deputeti Nallbati, i cili u ngrit në këmbë gjë që ka shkaktuar vijimin e debateve, deri në ndërprerjen e mbledhjes.

Klotilda Bushka ka ndërprerë mbledhjen e Komisionit ndërsa ka pasur përplasje me deputetët e PD-së të cilët kërkonin fjalën e tyre.

Bushka u është drejtuar këtyre të fundit që të kërkojnë falje për veprimin e kryer ditën e djeshme në seancë e më pas do të flasin.

Bushka-Nallbatit: Fundi i parlamentarizmit, një deputet godet një deputet tjetër, mendova se do të kërkonit falje./E.T

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV