E rëndë/ 27-vjeçari i jep fund jetës në banesën e tij, gjendet i vetëvarur (DETAJE)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është regjistruar një ditë më parë në qytetin e Fierit. Një 27-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesë.

Policia bën me dije se i riu, i cili vunate nga problemet e shëndetit mendor, është vetëvrarë.

“Në datë 31.10.2023, në fshatin Vajkan, Fier, është gjetur i vetëvarur, pranë banesës së tij, shtetasi A. T., 27 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor”, njofton policia./   S.M

Të fundit

Doni lëkurë të pastër? Ja si ta përdorni të bardhën e vezës për të trajtuar fytyrën

Një nga gjërat që shumica e njerëzve harrojnë të përfshijnë në rutinën e tyre është kujdesi për lëkurën. Nga dielli...

Haiti, vriten tre persona, mes tyre vajza e një kongresmeni amerikan

Tre misionarë të organizatës amerikane “Misionet në Haiti”, qendra e të cilëve ishin vendosur në Oklahama janë vrarë pasi u zunë pritë nga një...

“Peshkaqenët e borxheve”/ Deralla: Në vitin 2020 Banka e Shqipërisë mori një plan masash

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi masat e sigurisë për 9 personat e përfshirë në skandalin e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet te ashtuquajturave...

Skënderbeu mposht Vllazninë në sfidën për vendin e tretë, shkodranët në Conference League

Skënderbeu është fitues i takimit për vendin e tretë të renditjes në Kategorinë Superiore, pas triumfit ndaj Vllaznisë në “Final Four”, megjithatë në Conference...

OBSH: COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë

Pandemia COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë për gati dy vjet, kur u përhap nga viti 2019 dhe 2021, duke zhbërë një dekadë përparim, tha...

Lajme të tjera

Web TV