Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Joshua Kimmich e sheh të ardhmen larg Bayernit, ja “destinacioni” i mundshëm i gjermanit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Joshua Kimmich ka qenë i lidhur me Barcelonën, Manchester Cityn dhe Real Madridin, raporton Kerry Hau i Sport1.

Gjermani nuk ka gjasa të nënshkruajë kontratë të re me Bavarezët dhe marrëveshja aktuale skadon në vitin 2025, që do të thotë se ai mund të jetë i disponueshëm me një kosto të ulët verën e ardhshme.

Gjërat thuhet se nuk kanë qenë ideale për të që kur Bayerni zëvendësoi Julian Nagelsmann me Thomas Tuchel.

Manchester City dhe Real Madrid thuhet të kenë një avantazh financiar ndaj Barcelonës në garën për 28-vjeçarin. Megjithatë, as Citizens dhe as bardhezinjtë nuk kanë shumë nevojë për Kimmich pasi kanë respektivisht Rodri dhe Aurelien Tchouameni.

Gjermani u tha se i ishte vetëofruar Barcelonës nga përfaqësuesit e tij verën e kaluar. Megjithatë, gjendja financiare e katalanasve nuk i lejoi ata të transferonin superyllin gjerman.

Gjërat mund të ndryshojnë verën e ardhshme nëse Barça largon Ansu Fatin dhe disa lojtarë të tjerë për një tarifë të mirë dhe do t’i kishte fondet ta afronte gjermanin, pasi klubi katalanas duket se është zgjedhja e tij.

Joshua Kimmich ka dhënë 5 asistime në 14 paraqitje për Bayernin këtë sezon.

Të fundit

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

23% e familjeve shqiptare, të varura nga remitancat

23% e familjeve shqiptare janë të varura nga dërgesat e emigrantëve. Ky është konstatimi i Bankës Botërore, në një analizë të së cilës bëhet...

Vera me temperatura të larta, sa herë në ditë duhet të bëjmë dush?

Temperaturat e nxehta janë të mundimshme. Njeriu djersin dhe lodhet më shumë gjatë verës si pasojë e këtyre temperaturave. Dushi tingëllon idea më e mirë...

VIDEO/ Ilir Meta gjen ilaçin ndaj vapës: Ja paça borxh Bes Kallakut dhe….

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, duket se ka gjetur ilaçin e kësaj vape të tmerrshme të ditës së sotme. Ai është zhytur...

Lajme të tjera

Web TV