Shokon gazetarja: Meshkujt shqiptarë nuk duan femra të zgjuara, i kanë frikë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gazetarja Elsa Ymeri ka folur në emisionin“Në shtëpinë tonë” për pozicionin e gruas apo mashkullit në ambiente pune, karrierë etj.

Gazetarja tregon se meshkujt shqiptarë kanë frikë nga femrat e zgjuara dhe kjo është një nga arsyet pse ata mund t’i japin fund një lidhje, kjo sepse nuk duan të kenë sfida në jetë.

Julka Gramo: Kur dikush merr vesh që ti je në një status të caktuar, ke një karrierë të mirë, që ke financa të kënaqshme, nëse nuk është në të njëjtën largësi, sikur ikin vetë.

Elsa YmeriIkin edhe kur janë në të njëjtën lartësi, edhe kur janë të realizuar shumë, edhe nëse janë baras. Nuk e di pse djemtë kanë një lloj frike sikur kemi nxjerrë brirët dhe themi që jemi goca të realizuara nga kjo gjë. Kanë shumë frikë!

Alban Musa:  Nuk duan femra të zgjuara meshkujt shqiptarë?

Elsa YmeriJo nuk duan sepse nuk kanë dëshirë të kenë sfidë në jetë. Sfida zgjat deri tek flirti dhe derisa mund të të ketë bërë për vete a diçka dhe pastaj mirupafshim./   S.M

Të fundit

Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Do të dal në zgjedhje me partinë time

Një deklaratë befasuese është bërë sot në një program televiziv nga avokati Spartak Ngjela ku u shpreh se në...

VIDEO/ Inter triumfon ndaj Genoas, Kristjan Asllani gjen golin e parë me zikaltërit

Inter siguron fitoren e 12-të në 12-të ndeshje radhazi në të gjitha kompeticionet, ndërsa mori tri pikët në ndeshjen ndaj Genoa-s në “San Siro”. Sfida...

NATO nuk mund të ruajë Shqipërinë dhe Kosovën nga shqiptarët antiperëndimorë

Nga Mero Baze, Kur u ndërtua baza ushtarake e Kuçovës, që sot u bë bazë e NATO, qyteti quhej Qyteti “Stalin”. E ndërtuar një vit...

Fansi i Marilyn Monroe bën ‘çmendurinë e pazakontë’ pas vdekjes së ikonës së bukurisë

Një fans i vjetër e Marilyn Monroe po shpenzon mijëra paratë e tij për të bërë fushatë për Akademinë për t’i ofruar asaj një...

Hapja e bazës ajrore të NATO-s në Shqipëri merr vëmendjen e Reuters dhe Associated Press

Hapja e bazës ajrore të NATO-s ditën e sotme në Kuçovë ka marrë vëmendjen e mediave më të mëdha ndërkombëtare Reuters dhe Associated Press. Fakti që kjo bazë...

Lajme të tjera

Web TV