“Tërbohet” Olta Gixhari, lëvizjet provokuese ndaj Ilir Shaqirit habisin rrjetin (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Olta Gixhari ka treguar në çdo dalje të saj nevojën e protagonizmit, të cilin nuk e ka të vështirë ta fitojë.

Edhe si anëtare e jurisë në Dancing ëith The Stars ajo ka qenë ndër më të komentuarat.

Por mbrëmjen e djeshme, sjellja e aktores ndaj kryetarit të jurisë ka habitur publikun e gjerë.

Fillimisht, kur Iliri pati një problem me mikrofonin, dhe pasi kjo situatë u zgjidh Olta nguli këmbë që balerini të fliste nga mikrofoni i saj dhe Iliri i plotësoi dëshirën.

Por teksa ky i fundit komentonte kërcimin e Juliana Nurës, Olta u ngrit në këmbë duke demonstruar lëvizjen që kërkoi Iliri, por të pasmet drejtuar atij nuk u dukën aspak hijshëm në ekran.

Videot padyshim që nisën të bëjnë xhiron e rrjetit menjëherë pas spektaklit./   S.M

Të fundit

Buxheti shtesë 2024, qeveria kursen nga skema e pensioneve 75 mln euro

Qeveria miratoi gjatë javës ndryshimet e para në buxhet duke shtuar planin e të ardhurave të përgjithshme me 10,6...

A e dini se në cilën moshë njerëzit janë më të pakënaqur?

Një studim i ri ka treguar se në cilën periudhë të jetës njerëzit janë më të palumturit. Hulumtimi nga David Blanchflower, profesor i ekonomisë...

Si ta dini nëse një djalë ju pëlqen apo thjesht po luan me ju?

Djemtë mund të jenë vërtetë të vështirë për t’u lexuar. Por ajo që mund ta bëjë më të lehtë është kërkimi i disa shenjave...

Trump fiton Karolinën e Jugut/ Mposht lehtësisht Nikki Haley

Donald Trump është një hap më afër nominimit presidencial republikan pas një fitoreje masive ndaj Nikki Haley në Karolinën e Jugut, raporton BBC. Ish-presidenti fitoi ndaj...

“Ikin dy dhe hyjnë tre”, njihuni me banorët e rinj që u bënë pjesë e garës së BBVA

Koreografi Albi Nako dhe këngëtarja Arta Kabashi janë personazhet të cilët nuk do të jenë më pjesë e shtëpisë më të ‘zhurmshme’ në Shqipëri....

Lajme të tjera

Web TV