FOTO/ U qëllua me silenciator, ky është shqiptari që u vra në Itali

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Plaga që kishte në kokë i kishte shkaktuar dëme të mëdha dhe Myrtaj nuk arriti të mbijetonte.

ITALI– Personi që po shikoni në foto është Klaudio Myrtaj, shqiptari që u vra me armë zjarri në Itali. I riu punonte në sektorin e ndërtimit dhe vetëm një ditë më parë u gjet i plagosur në një punishte në Cuneo të Italisë. Ai u dërgua në spital, por sot ndërroi jetë.

Plaga që kishte në kokë i kishte shkaktuar dëme të mëdha dhe Myrtaj nuk arriti të mbijetonte. Mediat italiane shkruajnë se shqiptare është qëlluar me silenciator. Ai jetonte prej dy vitesh në Caraglio. Shkaqet e kesaj ngjarjeje të rëndë nuk dihen ende dhe karabinierët nuk kanë asnjë gjurmë të autorit deri më tani./I.S

 

Të fundit

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV