Drejt një romance?/Akordohen “telat e zemrës” të Shqipe Hysenajt, ja për kë po luajnë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shqipe Hysenaj, e cila tashmë është banore në spektaklin “BBVK2”, njihet për karakterin e saj të fortë.

Dihet se ajo kurrë nuk e ul “shpatën”, duke debatuar me këdo që i dilte përpara.

Mirëpo duket se dikush ia ka gjetur “telat e zemrës” Shqipes dhe ai është Blerando, i cili gjithashtu është banor i shtëpisë.

Dyshja shpesh shihen duke kaluar kohë bashkë, ku dukshëm Shqipes i pëlqen afrimiteti me Blerandon.

Madje, e pyetur se “sa e do atë nga 1 deri në 10?”, ajo u përgjigj duke thënë se “Blerando e ka derën e hapur në çfarëdo lloj dimensioni, shoqëri apo diçka më tepër”.

Edhe përgjatë ditës së sotme, dyshja janë parë shumë të afërt bashkë, duke na lënë të hamendësojmë se do jenë çifti i parë që do krijohet këtë sezon të BBVK./   S.M

Të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

Buxheti shtesë 2024, qeveria kursen nga skema e pensioneve 75 mln euro

Qeveria miratoi gjatë javës ndryshimet e para në buxhet duke shtuar planin e të ardhurave të përgjithshme me 10,6 miliardë lekë, të cilat do...

A e dini se në cilën moshë njerëzit janë më të pakënaqur?

Një studim i ri ka treguar se në cilën periudhë të jetës njerëzit janë më të palumturit. Hulumtimi nga David Blanchflower, profesor i ekonomisë...

Si ta dini nëse një djalë ju pëlqen apo thjesht po luan me ju?

Djemtë mund të jenë vërtetë të vështirë për t’u lexuar. Por ajo që mund ta bëjë më të lehtë është kërkimi i disa shenjave...

Trump fiton Karolinën e Jugut/ Mposht lehtësisht Nikki Haley

Donald Trump është një hap më afër nominimit presidencial republikan pas një fitoreje masive ndaj Nikki Haley në Karolinën e Jugut, raporton BBC. Ish-presidenti fitoi ndaj...

Lajme të tjera

Web TV