“O Mul, po mos kap nga të pasmet o burrë”/ Deputetët demokratë bëhen gazi i botës (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Disa deputetë të përjashtuar nga Komisioni i Etikës, kanë hyrë sot nga dritarja në Kryesinë e Kuvendit.

Mes tyre ka qenë edhe Ervin Salianji, i cili është ndihmuar nga Flamur Noka të ngjitet.

Veçse kamerat kanë kapur momentet e sikletshme, kur Flamur noka e kap me të dyja duart nga të pasmet Ervin Salianjin, për të shtyrë.

Kjo ka vënë në siklet Salianjin, por dhe drejtuesin e tyre, Gaz Bardhin./E.T

"O Mul, po mos kap nga të pasmet o burrë, se jemi dhe live",

"O Mul, po mos kap nga të pasmet o burrë, se jemi dhe live",

"O Mul, po mos kap nga të pasmet o burrë, se jemi dhe live",

"O Mul, po mos kap nga të pasmet o burrë, se jemi dhe live",

"O Mul, po mos kap nga të pasmet o burrë, se jemi dhe live",

Të fundit

A do të vizitoni Kosovën? Ja përgjigja epike e kryeministrit shqiptar të Maqedonisë

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, tha se nuk ka marrë ftesë ende për ta vizituar Kosovën. I pyetur...

Çfarë po ndodh? Shkencëtarët ngrenë alarmin, shkurti i këtij viti më i nxehti në histori

Muaji shkurt i këtij viti mund të jetë më i nxehti i regjistruar ndonjëherë në histori, me lulet që kanë lulëzuar më herët në...

“Do t’i ha hallvën”/ Nuk ndalet Erjola, vazhdon me Ledjonën planin kundër Ilnisës

Erjola me Ledjonën kanë qenë duke biseduar me njëra-tjetrën për planin që ato të dyja në bashkëpunim me Julin kanë thurur për Ilnisën dhe...

Reuters: Vuçiç nga Tirana jep ndihmë humanitare për Ukrainën, Zelensky e falenderon!

Presidentin ukrainas Volodymir Zelensky gjatë vizitës së tij në Tiranë në Samitin Ukrainë – Europa Juglindore u takua edhe me mikun e armikut të...

Veliaj pret ministrin Kamyshin:Fatkeqësinë e luftës ta kthejmë në mundësi për prosperitet

Tirana, si kryesuese e Presidencës B-40, rrjetit më të madh të bashkive në rajonin e Ballkanit, do të ndihmojë në rindërtimin e qyteteve të...

Lajme të tjera

Web TV