Monedhat e huaja, në pikiatë/ Kursi i këmbimit, 9 nëntor 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 9 nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 97.4 lekë dhe shitet me 98.5 lekë.

Euro blihet me 104.3 lekë dhe shitet 105 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 107.6 lekë, ndërsa në shitje me 109 lekë.

Paundi britanik blihet me 119 lekë dhe shitet me 120.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.7 lekë, ndërsa në shitje me 72.3 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./e.t

Monedhat e huaja, në pikiatë/ Kursi i këmbimit, 9 nëntor

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV