Bora zbulon një detaj të ri nga filmi i saj dhe lidhet me Alban Skënderajn

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Alban Skënderaj është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Dancing With The Stars”.

Këngëtari i njohur është pozicionuar në karrigen e jurisë, pasi këtë mbrëmje konkurrentët do të vallëzojnë nën tingujt e këngëve të tij.

Në nisje të emisionit teksa po zbulonte planet e tij, përpos albumit Bora Zemani i nxorri sheshit edhe një tjetër “sekret”.

Kolona zanore e filmit të saj me Donald Veshajn, “5 herë jo” është e krijuar nga vetë Albani.

Epo ne mezi presim ta dëgjojmë atë dhe këngët e reja që premtoi se do të vijnë së shpejti Albani.  /   S.M

Të fundit

Tre shenjat më me fat në muajin Mars dhe kombinimet më të mira për dashurinë

I ftuar në një  emision televiziv, ishte astrologu i njohur Jorgo Pulla, i cili bëri një parashikim për muajin...

Raporti i AMF/ Në 25-vjetorin e themelimit, SIGAL UNIQA, lidere e tregut të sigurimeve

Ashtu siç u mbyll viti 2023, nis edhe viti 2024. SIGAL UNIQA Group Austria mbetet kompani më e madhe dhe më e besuar e sigurimeve...

25 vendet më të shëndetshme në botë

Në këtë artikull, ne do të hedhim një vështrim në 25 vendet më të shëndetshme në botë. Kur diskutohet për vendet më të shëndetshme në botë si...

BRICS do të lëshojë një monedhë të vetme të ngjashme me Euron

Aleanca BRICS po kërkon të punojë për një monedhë alternative për të përballuar dollarin amerikan. Blloku po përpunon disa opsione për t'i dhënë fund varësisë...

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërron jetë këngëtarja virale në TikTok

E njohur me emrin e saj artistik Cat Janice, këngëtarja 31-vjeçare dhe nënë e një djali 7-vjeçar, ka vdekur pas një beteje me kanc*rin. Familja...

Lajme të tjera

Web TV