VIDEO/ Edi Manushi feston ditëlindjen, stafi i emisionit e surprizon në mesnatë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gazetari i njohur sportiv, Edi Manushi feston ditën e sotme ditëlindjen.

Drejtuesi i “E Diell” ka marrë një surprizë nga stafi i emisionit në mesnatë. Një pjesë e mirë e tyre i kanë shkuar surprizë Manushit në shtëpi, me tortë, lule dhe muzikë.

Në video zbulohet edhe dhurata për Manushin, ata kanë zgjedhur një biçikletë.

Manushi ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie speicale me stafin e tij dhe duket se këto janë shpërblimet për të./  S.M

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV