Bora Zemani i përgjigjet pyetjes nëse do moderojë Big Brother Vip

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Rrjeti po zien prej javësh: A do largohet Arbana Osmani nga moderimi i “Big Brother VIP” dhe kush do e zëvendësojë?

Prej ditësh ka qarkulluar lajmi se këtë vit “Big Brother VIP 3” mund të mos moderohej nga Arbana. U raportua se ajo ka pasur disa përplasje me drejtuesit e televizionit dhe këtë vit prezantimi i formatit mund të mos i besohej asaj. Sipas atyre që qarkullon në media, reality-show mund të moderohej nga Ledion Liço ose Bora Zemani.

Kjo e fundit e pyetur për këtë çështje është shprehur kështu në një intervistë për “Shqipëria Live”:

“Ti je një ndër emrat që po përflitesh për Big Brother Vip…”

Bora Zemani: Thua? Do më shkonte? Si mendon ti?

“Po të pyes ty, sot jam unë ai që të bën pyetje.”

Bora Zemani: Do doja të dija mendimin e të tjerëve, prandaj po të pyes edhe unë.

“Le ta vendosë publiku”.

Bora Zemani: Po, le ta vendosë publiku më mirë. Gjithmonë publiku./E.Ç

Të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

Buxheti shtesë 2024, qeveria kursen nga skema e pensioneve 75 mln euro

Qeveria miratoi gjatë javës ndryshimet e para në buxhet duke shtuar planin e të ardhurave të përgjithshme me 10,6 miliardë lekë, të cilat do...

A e dini se në cilën moshë njerëzit janë më të pakënaqur?

Një studim i ri ka treguar se në cilën periudhë të jetës njerëzit janë më të palumturit. Hulumtimi nga David Blanchflower, profesor i ekonomisë...

Si ta dini nëse një djalë ju pëlqen apo thjesht po luan me ju?

Djemtë mund të jenë vërtetë të vështirë për t’u lexuar. Por ajo që mund ta bëjë më të lehtë është kërkimi i disa shenjave...

Trump fiton Karolinën e Jugut/ Mposht lehtësisht Nikki Haley

Donald Trump është një hap më afër nominimit presidencial republikan pas një fitoreje masive ndaj Nikki Haley në Karolinën e Jugut, raporton BBC. Ish-presidenti fitoi ndaj...

Lajme të tjera

Web TV