Flet babai i foshnjës së braktisur/ Nuk isha në dijeni, nëse ishte i imi s’ja fal kurrë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas dëshmisë së nënës 30-vjeçare, e cila braktisi foshnjën e saj të sapolindur në një bodrum, ka folur i ati i foshnjës.

30-vjeçarja tha se e kishte lindur në bodrum dhe e kishte braktisur për shkak të opinionit publik, pasi i dashuri i saj, të cilin e kishte njohur në rrjetet sociale dhe e kishte takuar vetëm  një herë nuk kishte mbajtur përgjegjësi për fëmijën.

Mirëpo, i ati i foshnjës, ka thyer heshtjen.

Në emisionin “Me zemër të hapur” ka thënë se nuk ishte në dijeni të shtatzënisë së saj.

I riu tha se nëna e vajzës ishte në dijeni për lidhjen e tyre.

“Atë marrëdhënie e ndërpreu vetë vajza sepse nuk donte. Nëse e zbuloj se ADN e fëmijës del që është i imi, nuk ia fal kurrë. Nuk kam për t’ja falur atë qe beri. Unë kam mesazhet e shkëmbyera me atë dhe nënën e saj. Keni mesazhet do t’i nxjerr një ditë”, tha ai./E.T

Të fundit

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Arrestimi i Liamit në BBV, reagon avokati: Për dënimin nuk kishte dijeni as policia as ai

Policia ka ekzekutuar ditën e sotme një vendim gjykate të shkurtit 2022, që dënonte Liam Osmanin, banorin e ri të “Big Brother Vip 3”...

Lajme të tjera

Web TV