Shenjat e Horoskopit që do të kenë më shumë fat në dashuri gjatë kësaj jave

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një javë e re (20 deri në 26 nëntor) filloi me shumë ndryshime planetare. Më e rëndësishmja është pozicioni i Diellit, i cili do të kalojë nga shenja e Akrepit në shenjën e gjallë të Shigjetarit. Gjithashtu, sextili i Diellit dhe Marsit nga Akrepi me Plutonin nga shenja e Bricjapit, ofron forcë dhe prirje optimizmi.

Më poshtë lexoni se cilat janë shenjat më me fat të zodiakut në dashuri këtë javë.

Dashi

Dielli në Shigjetar ju ndihmon të bëheni më kreativ dhe ta shikoni jetën me optimizëm. Do të ketë shumë mundësi për të ripërtërirë ndjenjat tuaja, përderisa do të përfitoni prej tyre. Kushtet që do t’ju ndihmojnë të zhvilloheni në një marrëdhënie apo partneritet janë më të favorshme.

Binjakët

Kjo javë ka një atmosferë romantike për ju, veçanërisht nëse keni lindur në dekadën e dytë të shenjës tuaj. Marrëdhëniet dhe partneritetet bëhen prioritet për ju dhe do të merreni me to për një kohë të gjatë. Do të shihni se flirtimi dhe komunikimi juaj me partnerin do të përmirësohen, ndërsa kreativiteti juaj do të rritet. Planet dhe sugjerimet për daljet dhe momentet kreative po shtohen këto ditë dhe ju nuk thoni jo dhe pse duhet!

Peshorja

Komunikimi dhe transaksionet janë në qendër. Afërdita është në shenjën tuaj, që do të thotë se mund të merreni me çështje personale dhe emocionale. Ekspresiviteti dhe mënyra se si i komunikoni mendimet tuaja janë pikat tuaja të forta këto ditë. Mos i lini t’ju ikin nga duart./   S.M

Të fundit

Arsenal shkatërron Lensin në “Emirates”, francezët të pafuqishëm përballë “Topçinjve”

Arsenali fiton me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në...

Champions League/ Napoli i pafuqishëm ndaj Real Madrid, Inter “ringjallet” ndaj Benficas

Inter ia del të shmangë humbjen në Lisbonë përballë Benficës edhe pse pjesën e parë e mbyllën me rezultatin 0-3. Zikaltërit reaguan në fraksionin...

Pengesa e Elon Musk për të qenë lider botëror, vetvetja

Nga BRIAN FUNG, CNN – Elon Musk është kthyer në një lojtar gjithnjë e më të rëndësishëm në çështjet globale. Themeluesi i SpaceX ka qenë...

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit, përfshirë babanë e tij Në një video prej më shumë se...

Kryevepra që u kthye në meme

“The Laughing Valier”, piktura e vitit 1624 është ekspozuar së fundmi në Galerinë Kombëtare të Londrës. “Kur hyra brenda dhe e pashë, mbeta i shtangur”,...

Lajme të tjera

Web TV