“Turp për gruan që të ka ty”, plas keq debati mes dy banorëve të BBV Kosova

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Teksa gara në Big Brother VIP Kosova 2 ka filluar të bëhet dhe më e ashpër, edhe debatet mes banorëve kanë filluar të jenë më të ashpra.

Bëhet fjalë për Shqipen dhe Bucin, të cilët mbrëmjen e djeshme kanë debatuar me tone të larta dhe ofendimet.

Shqipja iu drejtua Yllit me fjalët se është “rrugaç” dhe se është “turp” që ai është brenda shtëpisë së Big Brotherit.

“Ti je një njeri rrugaç, është turp që je në këtë format. Nuk kam njohur kurrë një rob rrugaç si puna jote, me thinja në kokë që flasin fjalë të rrugëve. Palaço cirku, burrë që mundohesh të jesh i mirë dhe ktej…i ke 100 fytyra.

Turp për familjen që ke jashtë, turp për gruan tënde që të ka ty, se ti një palaço e kaluar palaço. More vesh, nuk i thua dot tjetrit ti që ardhur të zësh femër, se unë skam ardhur të më zënë këtu. Këtë muaj do të të tregoj mirë frikën unë ty”, është shprehur Shqipja.

Ndërkohë, Buci gjatë kohës që Shqipja i fliste mundohej ta injoronte duke i mbyllur veshët ndërsa qeshte me ofendimet e saj./e.t

Të fundit

Arsenal shkatërron Lensin në “Emirates”, francezët të pafuqishëm përballë “Topçinjve”

Arsenali fiton me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në...

Champions League/ Napoli i pafuqishëm ndaj Real Madrid, Inter “ringjallet” ndaj Benficas

Inter ia del të shmangë humbjen në Lisbonë përballë Benficës edhe pse pjesën e parë e mbyllën me rezultatin 0-3. Zikaltërit reaguan në fraksionin...

Pengesa e Elon Musk për të qenë lider botëror, vetvetja

Nga BRIAN FUNG, CNN – Elon Musk është kthyer në një lojtar gjithnjë e më të rëndësishëm në çështjet globale. Themeluesi i SpaceX ka qenë...

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit, përfshirë babanë e tij Në një video prej më shumë se...

Kryevepra që u kthye në meme

“The Laughing Valier”, piktura e vitit 1624 është ekspozuar së fundmi në Galerinë Kombëtare të Londrës. “Kur hyra brenda dhe e pashë, mbeta i shtangur”,...

Lajme të tjera

Web TV