A jeni në listë? Këto janë 3 shenjat që do gjejnë dashurinë deri në fund të vitit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Viti 2023 ende nuk ka përfunduar dhe ka ende kohë për të marrë surpriza të bukura. Deri në fund të dhjetorit, këto tre shenja horoskopi mund të kenë gjetur dashurinë e jetës.

Luani. Ka shumë mundësi që nëse keni dikë në mendje apo në zemër, të keni hedhur hapa deri në fund të vitit. Viti i ri do t’iu gjejë çift dhe për ju do fillojë të shkruhet një histori e bukur dashurie.

Bricjapi. Me një natyrë diskrete, tashmë ju do të keni dëshirë të dilni pak nga ambienti juaj i rehatisë. Gjithë planetët do të bëhen bashkë për të nxitur takime dhe për të shtuar rrahjet e zemrës. Pranoni të dilni e të njihni sa më shumë persona sidomos gjatë festave të fundvitit.

Virgjëresha. Ky vit do të përfundojë më së miri për ju. Ka mundësi të nisin histori dashurie, prandaj mirë është ta përdorni sa më shumë sharmin që keni./   S.M

Të fundit

Ku punësohen më shumë të rinjtë?

Ndërsa bizneset po përballen çdo ditë e më shumë me mungesë të fuqisë punëtore, duket se zyrat e punës...

U ndalua nga policia në vendin fqinj/Habit gazetari: Emri im figuronte në ‘listën e zezë’

Analisti Mentor Kikia, në një studio televizive ka vënë theksin në faktin që nga institucionet e shtetit grek janë konsumuar aktet më brutale në...

Njihuni me opsionin më të ri të WhatsApp

WhatsApp po ndryshon opsionin për dërgimin e mesazheve zanore. Në planin e masave të privatësisë, platforma po shton “View once” për mesazhet zanore ose ndryshe, ...

PISA, CHECK-UP i Arsimit Parauniversitar/ 25 arsye pse jemi të renditur në fund

Programi për Vlerësimin Ndërkombëtar të Studentëve PISA, është vërtetë një check up, që mat njohuritë në disa fusha të edukimit, identifikon problematikat dhe shtetet...

Kura shekullore për pastrimin e gjakut dhe forcimin e imunitetit

Përpara mjekësisë moderne, qytetërime të ndryshme kanë shfrytëzuar dhuratat bujare të natyrës për të shëruar dhe trajtuar sëmundje të ndryshme. Një prej kombinimeve më efikase...

Lajme të tjera

Web TV