Aksident i rëndë në Sarandë, makina me 3 adoleshentë përfundon në përrua

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë, në aksin Stjar-Brakaj, ku kanë mbetur të plagosur 3 adoleshentë.

Burime bëjnë me dije se një makinë “Benz”, ka dalë nga rruga duke përfunduar në përrua.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur A.D-14 vjeç. F.H-13 vjeç dhe E.K-14 vjeç.

14 vjeçari A.D është në gjendje shumë të rëndë. Sipas bluzave të bardha, është i intubuar ndërsa dyshohet për goditje të rëndë në kokë, ndërsa nuk ka reagime. Policia ndodhet në vendngjarje./e.t

 

Të fundit

Flet shefi që gatoi për Zelensky-n në Tiranë: Ushqimin e provova unë për arsye sigurie

Ditën e djeshme pas samitit që u mbajt për Ukrainën në Tiranë, presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky u ndal për të...

“Krenar për Shqipërinë”- Rama poston pamje nga Samiti i Ballkanit Perëndimor

Tirana mikpriti sot Samitin Rajonal mbi Planin e Rritjes dhe Konvergjencës me fokus integrimin e Ballkanit Perëndimor drejt Bashkimit Europian, si edhe zbatimin e...

Tre shenjat më me fat në muajin Mars dhe kombinimet më të mira për dashurinë

I ftuar në një  emision televiziv, ishte astrologu i njohur Jorgo Pulla, i cili bëri një parashikim për muajin Mars për tre shenjat më...

Raporti i AMF/ Në 25-vjetorin e themelimit, SIGAL UNIQA, lidere e tregut të sigurimeve

Ashtu siç u mbyll viti 2023, nis edhe viti 2024. SIGAL UNIQA Group Austria mbetet kompani më e madhe dhe më e besuar e sigurimeve...

25 vendet më të shëndetshme në botë

Në këtë artikull, ne do të hedhim një vështrim në 25 vendet më të shëndetshme në botë. Kur diskutohet për vendet më të shëndetshme në botë si...

Lajme të tjera

Web TV