Karamuço paralajmëron arrestime të bujshme/ Në radhë është një politikan shumë i lartë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin Top Talk ku foli edhe për politikanët e korruptuar dhe hetimet e SPAK.

“Në radhë është një politikan i lartë që pritet, ka ditë që pritet dhe zien e gjithë media e shoqëria civile.

Pritej të premten se të premten ndodhin gjithmonë, e nuk u bë.

Është kthyer dhe në një lloj konotacioni si humor tani. Ka të dhëna serioze që mund të ketë arrestime të politikanëve shumë të lartë,” tha eksperti.

Në media kohët e fundit flitet emri i ish-Presidentit Ilir Meta, si i implikuar në çështjen CEZ-DIA./e.t

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV