Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër/ Zbulojnë emrin që do i vendosin vajzës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje
    

Çifti më i komentuar i showbizzit, Kiara dhe Luizi, ditën e mërkurë, bënë publik lajmin se janë në pritje të ëmbël të vajzës së tyre.

Këtë lajm, ata e sollën përmes këngës “Frymë”, të Luizit.

Kujtojmë që kur Luizi ishte në spektaklin televiziv “BBV2”, tha se po të kishte një vajzë, emrin do ia vendoste Katalea.

Megjithatë, nuk dihet ende nëse çifti kanë vendosur ti vënë këtë emër apo kanë ndryshuar mendje./E.T

Të fundit

Rusia nuk dëshiron që dialogu Kosovë-Serbi të përfundojë me sukses

Studim të publikuar nga Instituti i Kosovës për Kërkime dhe Zhvillime të Politikave (KIPRED) theksohet se Rusia nuk e...

Elon Musk padit kompaninë OpenAI për tradhti të interesave të publikut

Elon Musk paditi kompaninë OpenAI dhe themeluesin e saj, drejtorin ekzekutiv Sam Altman, për atë që e quan tradhtim të qëllimit për t’i shërbyer...

Jepet pa kolateral/ Nisin aplikimet për kredinë studentore

Jepet pa kolateral, studentët e shlyejnë pas studimeve Studentët në Shqipëri për herë të parë këtë vit kanë mundësi të marrin kredi dhe ta shlyejnë...

Nga Kina tek vendet e rajonit, vrasja e 112 palestinezëve në Gaza nxit reagime të ashpra

Vdekja e të paktën 112 palestinezëve që po kërkonin ndihma humanitare në qytetin e Gazës nxiti reagime të shumta ndërkombëtare, një ditë pasi dëshmitarët...

Dy konkurrentët e ‘Për’ Puthen’ bëjnë të njëjtin tatto në takimin e parë

Një banore e re është bërë pjesë së fundmi në formatin ‘Për’ Puthen’. Bëhet fjalë për Erikën, e cila që në momentin e parë...

Lajme të tjera

Web TV