Kim Kardashian,e prekur ndaj një perjetimi: Unë qava kur Robin Williams tallej me mua

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kim Kardashian njihet për shfaqjet e saj të guximshme në sektorin e modës teksa nga momentet më të shënuara për të kanë qenë paraqitjet në mbrëmjen e përvitshme Met Gala në New York, ku gruaja e famshme nga ‘reality TV’ ka veshur fustane të ngjashme me ato të Marilyn Monroe apo dhe veshje të pakuptimta si një mblesë të zezë nga koka të këmbët për grupin e kontestuar Bal3nciaga.

Por në paraqitjen e saj në Met Gala 10 vjet më parë Kim bashkë me ish-bashkëshortin Kanye West, veshja e saj nuk duket se u përmend për mirë.

Ajo ishte shtatzënë me fëmijën e parë të çiftit North West, dhe asokohe zgjodhi një fustan me motive florale dhe qafë të lartë nga stilisti Givenchy.

Por në një nga episodet e programit ‘reality” ‘The Kardashians’, Kim pranon se asokohe kishte pasur kritika të shumta për paraqitjen.

“As mua nuk më pëlqente ai fustan,” thotë bija e saj North për fustanin me lule të së ëmës në 2013.

Shumë të tjerë nuk e kishin pëlqyer por vetë Kim thotë se ishte ‘shumë i bukur.’

Një prej kritikëve online të veshjes ishte dhe aktori i njohur Robin Williams i cili kishte postuar një foto të Kim atë natë dhe të personazhit të tij të famshëm zonja e moshuar Doubtfire që mbante një fustan të ngjashëm, ndërsa i ndjeri Robin shkruante në koment: “Mendoj se asaj i rrinte më mirë!”

Duke kujtuar komentet e atëhershme 43 vjeçarja Kim, thotë se e kishte bërë për të qarë.

“Unë qava kur Robin Williams tallej me mua dhe shkruante se cila e mbante më mirë, unë apo zonja Doubtfire,” tha ajo.

Lexo edhe :  Arnold Schwarzenegger zbulon frutin që do t’ju ndihmojë për të rikuperuar muskuj

Bija e saj North e ka kritikuar dhe herë të tjera të ëmën për veshjen siç ishte rasti i një veshjeje me perla të shumta nga Schiaparelli, për të cilat e bija tha: “Kishte shumë hapësira mes perlave, ajo dukej si një vajzë nga Hawai me fustanin e grisur”.

Ajo shtonte se perlat dukeshin të rreme por Kim insistonte se ishin të vërteta dhe shumë të kushtueshme./O.S

Të fundit

Ekspertët bëjnë paralajmërimin e frikshëm: Evropa po “kërcënohet” nga një verë e nxehtë

Evropa po përgatitet për një tjetër verë të nxehtë, pasi në Gjermani dhe vendet nordike priten temperatura jashtëzakonisht të...

Varravingo “xhaxhi”, varravingo..

Nga Artur Ajazi Nuk bëhet opozita duke uluritur, duke trembur turistët që kalojnë mes Tiranës, nuk bëhet opozita duke mbrojtur betonin e korrupsionit që nuk...

Dy trofe në pak ditë, Begaj pret kampionët e Shqipërisë në futboll

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti në një ceremoni të veçantë kampionët e Shqipërisë në futboll. Futbollistët e ekipit Egnatia me trofeun...

Përplasje me produksionin? Dy kunatat në festë, mungojnë vëllezërit Veshaj

"After Party” i “BBV3” ka bërë bashkë të gjithë ish-banorët e shtëpisë, një festë kjo e cila organizohet për çdo vit. Jo vetëm ish-banorët e...

“Si më tha”? Juli bëhet nostalgjik dhe kujton fjalët e të birit brenda shtëpisë së BBVA3

Aktori Julian Deda i cili u rendit i dyti në finalen e madhe të reality show-t Big Brother Vip Albania në edicionin e tretë...

Lajme të tjera

Web TV