Kim Kardashian në Netflix me një film

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kim Kardashian do të luajë në komedinë e Netflix, The Fifth Wheel , sipas Deadline.

“Fifth Wheel”, e synuan nga disa studio, duke përfshirë ato që e donin atë në ekranin e madh, dhe është një nga shitjet e para të mëdha që nga greva njëmujore e SAG-AFTRA, e cila përfundoi më herët në nëntor.

 

Shkrimtarja Paula Pell dhe komediania Janine Brito bashkë-shkruajnë skenarin, por asnjë informacion nuk ka rrjedhur për të në këtë moment. Përveç rolit të saj, personazhi televiziv do të marrë një pjesë të produksionit, së bashku me autorin.

Ajo së fundmi luajti “Siobhan Corbyn” në sezonin 12 të serialit të njohur të FX “American Horror Story” përballë Emma Roberts. Ajo gjithashtu huazoi zërin e saj për filmin PAW Patrol të vitit 2021 dhe vazhdimin e filmit të fuqishëm së bashku me dy fëmijët e saj, North dhe Saint./O.S

Të fundit

Në momentin e papërshtatshëm, deputeti i Rithemelimit bën kërkesën e pazakontë

Deputeti i Rithemelimit, Tomorr Alizoti ka marrë fjalën në Kuvend ku nuk i kurseu as emocionet dhe përjetimet personale...

“Çdo ndërtesë do ketë kod unik”/ Balla: Do jemi vendi i parë në Ballkan…

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, në fjalën e tij në parlament, deklaroi se Ministria e Brendshme po punon për të pasur regjistër adresash në...

Çfarë po ndodh? FNSH dhe ‘Shqiponjat’ kontrolle ‘blic’ në Fushë-Krujë

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Shqiponjat kanë nisur disa kontrolle 'blic' në Nikël të Fushë Krujës. Mësohet se kontrollet po bëhen në disa prej...

I dyshuar si porositësi i dhunës barbare ndaj avokatit/ Ky është Dritan Nano

Personi që po shihni në foto, është Dritan Nano. Sipas grupit hetimor, Nano është organizatori dhe porositësi i dhunës barbare ndaj avokatit Sokol Mëngjesi,...

Makinat përplasen ‘kokë më kokë’, nisen me urgjencë për në spital 4 maturantë

Dy automjete që po udhëtonin maturantët janë përplasur kokë më kokë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Vlorë. Nga të dhënat paraprake mësohet se...

Lajme të tjera

Web TV