test

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës vishet kuq e zi/ Turistët kërcejnë vallet shqiptare

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Me rastin e 111-vjetorit të Pavarësisë, Teatri Kombëtar i Operas, Baletit dhe Ansamblit Popullor ka organizuar një surprizë të veçantë për të gjithë turistët dhe udhëtarët në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës.

Mes melodisë klasike dhe këngëve popullore, të gjithë kanë festuar me flamujt shqiptarë në duar.

Edhe kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook disa foto, duke njoftuar se festa po vijon me të gjitha moshat, nga më të rinjtë dhe deri më të mëdhenjtë, të cilët shihen shumë të gëzuar dhe plot emocione./e.t

Të fundit

E trishtë/ Ndahet nga jeta në moshë të re këngëtari i njohur

Shifty Shellshock, emri i vërtetë i të cilit ishte Seth Binzer, i grupit Crazy Town, të cilët u bënë...

“Grekët, të zënë në çarkun e tyre”/ Çupi: ‘Beleri’, problem i Greqisë

Gjykata e Apelit të Posaçëm la të pandryshuar dënimin për Fredi Belerin. Kryetari i zgjedhur i Himarës do të qëndrojë në qeli deri në...

VIDEO/ Austria kalon në avantazh ndaj Holandës, autogol qesharak i Malen

Mbyllen 45-minutat e para në dy ndeshjet e Grupit D, aty ku rezultati më befasues vjen nga ndeshja mes Holandës dhe Austrisë. Për momentin...

Stresi ka një pyetje me rëndësi për të gjithë fansat e tij, vallë për çfarë bëhet fjalë

Veç para pak ditësh reperi nga Shqipëria Stresi publikoi bashkëpunimin e tij “Nato” me reperin nga Kosova, Buta. Projekti ka arritur të grumbullojë afro 500...

“Reshje shiu dhe..”/ Moti merr kthesën drastike, SHMU zbulon çfarë pritet të ndodhë

Ditën e mërkurë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme, paralajmëron Shërbimi Meteorologjik Ushtarak. Sipas SHMU, moti parashikohet të jetë...

Lajme të tjera

Web TV