A jeni në listë? 3 shenjat e zodiakut që do të kthehen te ish-partnerët në vitin 2024

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ne ndërmarrim vetëm pak ditë para ndryshimit të kohës dhe siç tregojnë yjet, janë tre shenja të zodiakut që në dashuri do të bëjnë një fillim të ri me një të njohur të vjetër – do të kthehen, me pak fjalë, te ish-i i tyre.

Përfaqësuesit e këtyre shenjave do t’i japin një shans një lidhjeje të vjetër, duke synuar këtë herë të punojnë që gjërat të shkojnë më mirë. Le të shpresojmë që ata të kenë sukses. Lexoni për të parë se cilat janë këto shenja.

Demi

Priten zhvillime në jetën tuaj emocionale për vitin 2024 – vit që konsiderohet më i mirë në këtë fushë se ai i mëparshmi. Tani, ju ndiheni gati dhe më të vetëdijshëm për të kaluar në një marrëdhënie më seriozisht. Dhe kur themi marrëdhënie nënkuptojmë me një person me të cilin keni qenë në të kaluarën, por gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë. Në vitin e ri keni mundësi të kaloni më mirë së bashku.

Bricjapi

Fati është në anën tuaj dhe kjo duket nga gjysma e parë e vitit të ri. Do të keni mundësinë të afroheni sërish me personin që ju intereson dhe t’i jepni një shans të dytë marrëdhënies që nuk e keni lejuar, ndoshta për egoizëm, të zhvillohet ashtu siç keni dashur. Tani, ju e dini se çfarë dëshironi, mendoni qartë dhe shijoni shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ujori

Ju prireni të mendoni shumë dhe ta merrni shumë seriozisht atë që ndodh. Në 2024 kjo ndryshon. Bëheni më të moderuar dhe e lini mënjanë egoizmin, ndërkohë që arrini të kontrolloni edhe impulsivitetin tuaj.

Lëvizja e Plutonit në shenjën tuaj do t’ju ndihmojë të ndryshoni këndvështrimin tuaj dhe të shihni një marrëdhënie që përfundoi në mënyrë të palavdishme, për shkak të lëvizjeve të gabuara me një sy tjetër./   S.M

Të fundit

Familjarisht në gjykatë, Malltezi dhe Berisha dalin me kërkesën e radhës

Ditën e nesërme në orën 11 gjyqtarja Irena Gjoka do të shqyrtojë kërkesën e Sali Berishës për të dalë...

“Daily Express” analizon Shqipërinë: Në rrugën e duhur për t’u bërë anëtare e BE-së

Një numër vendesh janë të etura për t’u bashkuar me bllokun dhe Shqipëria është në rrugën e duhur për t’u bërë një anëtare me...

I dënuar me mbi 2 vite burg, ndalohet brenda Big Brother Albania konkurrenti

Strukturat e Forcës së Posaçme për Operacionet Speciale dhe Kërkimin bënë ndalimin e shtetasit Liam Osmani, 44 vjeç, teksa ai ndodhej në shtëpinë e...

Stuhitë e dëborës godasin perëndimin e SHBA-ve, rreth 60 mijë njerëz pa energji elektrike

Stuhi të mëdha të borës kanë përfshirë disa pjesë të Kalifornisë dhe Nevadas në perëndim të Shteteve të Bashkuara. Bora ka mbyllur rrugët, qendrat e...

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, shprehu falënderimet e...

Lajme të tjera

Web TV