10 albumet, këngët dhe artistët më të dëgjuar në Spotify për vitin 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Spotify publikoi listën me albumet, këngët dhe artistët që kanë korrur më shumë sukses në platformë gjatë vitit 2023.

Artistët më të dëgjuar
1. Taylor Swift
2. Bad Bunny
3. The Weeknd
4. Drake
5. Plum weight
6. Feid
7. Travis Scott
8.SZA
9. KAROL G
10. Lana Del Rey

Albumet më të dëgjuar
1. “A Verano Sin Ti” Of Bad Bunny
2. “Midnights” Of Taylor Swift
3. “SOS” Of SZA
4. “Starboy” Of The Weeknd
5. “MAÑANA WILL BE GOOD” Of KAROL G
6. “One Thing At A Time” Of Morgan Wallen
7.“Lover” Of Taylor Swift
8.“HEROES & VILLAINS” Of Metro Boomin
9. GENESIS” Of Plum weight
10. “Harry’s House” Of Harry Styles

Këngët më të dëgjuara
1. “Flowers” Of Miley Cyrus
2.“Kill Bill” Of SZA
3.“As It Was” Of Harry Styles
4.“Seven (feat. Latto) (Explicit Ver.)” Of Jung Kook
5.“Ella Baila Alone” Of Eslabon Armado
6.“Cruel Summer” Of Taylor Swift
7.“Creepin’ (with The Weeknd & 21 Savage)” Of Metro Boomin
8.“CalmDown (with Selena Gomez)” Of Row
9.“Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53” Of Bizarrap
10. “Anti-Hero” Of Taylor Swift./E.Ç

Të fundit

“Daily Express” analizon Shqipërinë: Në rrugën e duhur për t’u bërë anëtare e BE-së

Një numër vendesh janë të etura për t’u bashkuar me bllokun dhe Shqipëria është në rrugën e duhur për...

I dënuar me mbi 2 vite burg, ndalohet brenda Big Brother Albania konkurrenti

Strukturat e Forcës së Posaçme për Operacionet Speciale dhe Kërkimin bënë ndalimin e shtetasit Liam Osmani, 44 vjeç, teksa ai ndodhej në shtëpinë e...

Stuhitë e dëborës godasin perëndimin e SHBA-ve, rreth 60 mijë njerëz pa energji elektrike

Stuhi të mëdha të borës kanë përfshirë disa pjesë të Kalifornisë dhe Nevadas në perëndim të Shteteve të Bashkuara. Bora ka mbyllur rrugët, qendrat e...

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, shprehu falënderimet e...

A ndikon pozicioni i gjumit në shëndetin e zemrës?

Dihet tashmë se një gjumë i mirë dhe cilësor ndikon në shëndetin tuaj, veçanërisht atë të zemrës. Studimet kanë treguar se një gjumë i...

Lajme të tjera

Web TV