Këngëtarët shqiptarë ‘ndezin’ Tiranën në koncertin e ”Natës së Bardhë”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarët shqiptarë kanë ndezur atmosferën e kryeqytetit në koncertin që u mbajt në “Natën e Bardhë” në skenën e ndërtuar në sheshin “Skënderbej”.

Muzika nisi që në orën 18:00 me dj më të mirë shqiptarë, ndërkohë më pas në skenë janë ngjitur disa prej këngëtarëve më të famshëm në vend.
Të parët ishin Landi dhe Miri, të cilët sollën disa nga hitet e tyre më të mira ndër vite.

Më pas Stine, Varrosi, Buta, Kida, Samanta Karavella, Capital T, Ylli Limani, Elgit Doda dhe Romeo Veshaj, Mc Cresha dhe Elvana Gjata.
Më pas u ngjit Noizy dhe Luiz Ejlli.
Mbrëmja u mbyll me një spektakël fishekzjarrësh që e bënë një mbrëmje magjike këtë 29 nëntor./E.Ç

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV