“Jam zyrtarisht rezident amerikan”, ish-banori i ‘BBV’ braktis përgjithmonë Shqipërinë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ardit Çuni ka qenë një personazh shumë i përfolur përgjatë dy viteve të fundit si shkak i pjesëmarrjes së tij në “Big Brother VIP Albania” në edicionin e parë, më pas si konkurrent finalist në “Dancing with the Stars”, gjithashtu edhe në rolin e opinionistit në “Big Brother Fan Club“ të edicionit të dytë.

Prej disa kohësh, Ardit është shkëputur nga angazhimet e tij artistike dhe është parë shpesh të udhëtojë drejt Amerikës.

"Jam zyrtarisht një rezident amerikan", ish-banori i

Mesa duket qëndrimi i këngëtarit për një kohë të gjatë në Amerikë e paska një qëllim pasi artisti duket se ka planifikuar të zhvendoset përfundimisht në Amerikë.

Përmes një postimi të bërë në profilin e tij të Instagramit, këngëtari ka treguar se është pajisur me letrat amerikane, ‘green card’.

“Jam zyrtarisht një rezident amerikan”, shkruan këngëtari i njohur në një prej postimeve të bërë në Instastory, ku shihet nën shoqërinë e disa miqve për të festuar.

“Sot festuam rezidencën time të re amerikane me disa miq të mrekullueshëm”, shton më tej Çuni.

"Jam zyrtarisht një rezident amerikan", ish-banori i

Ai ka falenderuar gjithashtu personat që kanë bërë të mundur që ai të pajiset me letra brenda një periudhë shumë të shkurtër kohore.

"Jam zyrtarisht një rezident amerikan", ish-banori i

Të fundit

Berisha: Dy takimet në Tiranë nuk ishin samite

Ish-kryeministri Sali Berisha foli mbrëmjen e sotme për dy samitet e mbajtura në Tiranë në dy ditët e fundit. Berisha...

U tha se thumboi Arbana Osmanin për ‘Big Brother VIP’, reagon Dea Mishel

Një postim i Dea Mishel gjatë spektaklit të kaluar të 'Big Brother VIP Albania 3' shkaktoi disa polemika në rrjet. “Unë e ndjek Big-un sivjet...

A ka pasur Shqipëria Aleks Navalny-t e saj?

Nga Ylli Pata Historia e eleminimit të njeriut që mund t’i trondiste pushtetin Vladimir Putinit ka marrë sot kryeartikutjt e mediave kryesore në botë. Disa thonë...

“Duke shtyrë procesin!”/ Rama publikon foton komike me Varhelyin gjatë Samitit

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetin social “Instagram” një foto ku shfaqet duke shoqëruar komisionerin e BE për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi...

Berisha: Fondi prej 6 miliardë eurosh është “mollë e ndaluar “ për Shqipërinë

Gjashtë miliardë euro, ky është fondi që Bashkimi Evropian ka planifikuar të ndajë për Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut, Malin e Zi, Bosnje e...

Lajme të tjera

Web TV