Burri ‘harron’ gruan në aeroport/ Jam lodhur! Është gjithmonë me vonesë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një burrë ka ndezur një debat të ashpër në internet pasi hipi në një avion pa gruan e tij dhe e la atë vetëm në një aeroport. Burri i paidentifikuar, 47 vjeç, nga Paqësori Veri-Perëndimor, shkoi në Reddit për të zbuluar incidentin e ndërlikuar që përfshiu gruan e tij, 43 vjeçe dhe vajzën e tij 21-vjeçare.

Duke përdorur pseudonimet “Meg” për gruan dhe “Jess” për vajzën, ai shpjegoi se “Jess” ishte duke studiuar në një shtet tjetër të SHBA, dhe kështu çifti kishte rezervuar bileta për ta vizituar atë gjatë një “vikendi të gjatë”.

Pasi ata udhëtuan për të marrë fluturimin, ai tha se u detyrua të hipte në aeroplan pa gruan e tij, pasi ajo këmbënguli të merrte një kafe “Starbucks” e cila ishte shumë larg dhe se ata kishin vetëm 15 minuta kohë për të hipur në avion.

Ai zbuloi gjithashtu se natyra e saj e vonuar duke i lënë gjërat të rrjedhin, e kishte futur në telashe shumë herë më parë, deri në pikën që dikur humbën një fluturim për të parë Jess-in, sepse Meg ishte në gjumë. Ai tha se asaj në përgjithësi ‘nuk i pëlqen të zgjohet herët’ dhe se këtë vit, ai nuk ishte i përgatitur të bënte të njëjtat gabime. Komentet ishin të ndara, me disa që thanë se gruaja e tij meritonte të mbetej pas, ndërsa një grua i quajti mashtrimet e tij ‘të frikshme’./E.T

Të fundit

Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëjetueses, pranga 20-vjeçarit në Dibër

Një 20-vjeçar është arrestuar nga Policia në Dibër, pasi i riu ushtronte dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij. Ngjarja ka...

Rikthehet Harry Potter, ja kur do të shfaqet seriali premierë

Seriali televiziv “Harry Potter” po ecën përpara, me Warner Bros. Discovery tani synon të sjellë në vitin 2026 premierën e tij zyrtare. Data u njoftua...

U hodh nga kati i tretë i Spitalit të Traumës, ndërron jetë 47-vjeçari, detaje

Më datë 25.02.2024, rreth orës 05:30, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3-të i Spitalit të Traumës, shtetasi M. H., 47 vjeç, i...

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj. As më shumë...

Buxheti shtesë 2024, qeveria kursen nga skema e pensioneve 75 mln euro

Qeveria miratoi gjatë javës ndryshimet e para në buxhet duke shtuar planin e të ardhurave të përgjithshme me 10,6 miliardë lekë, të cilat do...

Lajme të tjera

Web TV