Adele zbulon çfarë i tha menaxherit të saj kur dëgjoi për herë të parë Dua Lipën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Adele ka vlerësimet më të larta për Dua Lipën të cilën e ka konsideruar si “yllin e ri të muzikës pop”.

Këtë deklaratë e ka bërë gjatë një interviste për “The Hollywood Reporter” në eventin e tyre “Women in Entertainment”, ku foli për përvojën e saj në industrinë e muzikës dhe jetën aktuale në Los Angeles.

Mes të tjerash, ajo u shpreh e emocionuar për rikthimin e Dua Lipës në muzikë.

“Jam gjithashtu shumë e emocionuar që Dua Lipa është rikthyer. Kur dëgjova për herë të parë ‘I’ve got new rules, I count ’em’, më kujtohet që i thashë menaxherit tim, ‘Uau! Ajo do të jetë ylli i ri i muzikës pop. Jam shumë e emocionuar që është rikthyer në muzikë”.

Adele dhe Dua dolën edhe një foto bashkë dhe fansat menjëherë filluan me kërkesën në komente: “Duan një bashkëpunim mes tyre!”.

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV