Valbona Selimllari kundër Xhemi Shehut: Është tallje ajo që bëjnë në Portokalli

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Imitimin e Valbona Selimllarit nga Xhemi Shehu në “Portokalli”, duket se Valbona nuk e ka pritur aspak mirë.

E ftuar në emisionin “DWTS Fan Club”, ku ka folur gjatë për eksperiencën e saj të veçantë në këtë show kërcimi, ka folur edhe për imitimin që Xhemi Shehu i bën në “Portokalli”, duke u shprehur se nuk e shikon aspak imitimet që moderatorja i bën në Portokalli, duke i konsideruar si tallje.

E pyetur nga Kiara nëse e ka parë Portokallinë dhe imitimet që i bën Xhemi Shehu, Selimllari është përgjigjur:

“Jo, nuk i ndjek asnjëherë. Në përgjithësi nuk i ndjek dhe mua nuk më pëlqejnë të më imitojnë. E di pse? Sepse mua nuk më pëlqen të më vësh një pamje të cilën nuk e kam. Por mua më pëlqen të më imitosh si të më kapësh lëvizjet, të më kapësh zërin, gjuhën e trupit. Por të më vësh fjalë, as nuk dua ta diskutoj. Nuk më pëlqen fare absolutisht.

Unë jam njeri që bëj shaka pak. Por mua nuk më pëlqen të tallem me dikë. Dhe në një pjesë të humorit mua më duket sikur është më shumë tallje se sa një shaka për të bërë të tjerët për të qeshur.”/E.Ç

Të fundit

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës,...

A ndikon pozicioni i gjumit në shëndetin e zemrës?

Dihet tashmë se një gjumë i mirë dhe cilësor ndikon në shëndetin tuaj, veçanërisht atë të zemrës. Studimet kanë treguar se një gjumë i...

Kush janë të burgosurit e tjerë rusë që mund të kenë fatin e Navalnyt?

Kur autoritetet e burgjeve në Arktikun rus njoftuan për vdekjen e papritur të liderit opozitar rus, Aleksei Navalny, më 16 shkurt, ata thanë se...

Rihana performon në dasmën e miliarderit indian, u pagua 9 mln dollarë

Rihana, ylli i muzikës ndërkombëtare ka performuar në dasmën e djalit të një miliarderi në Indi. Ajo ka magjepsur të gjithë të ftuarit në...

Mbi 1 miliard njerëz në botë janë mbipeshë, sipas OBSH

Numri i njerëzve obezë në të gjithë botën i ka kaluar 1 miliard, kjo sipas një studimi të fundit të publikuar në “The Lancet”....

Lajme të tjera

Web TV