Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • Fustani i Princeshë Dianës, thyen rekordin e modës, shitet me çmimin marramendës

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  Fustani i Princëeshë Dianës është shitur në ankand më vlerën marramendëse prej 1,148,080 dollarësh ose 904,262 paundësh.

  Princesha e Uellsit e ka veshur fustanin në vitin 1985 dhe se kjo shitje theu një rekord të ri të modës si fustani më i shtrenjtë i veshur nga Diana. Shitja u bë në Ankandet e Julien’s në Hollywood, ndërsa fillimisht ishte parashikuar të shitej me vlerë 100 mijë.

  Veshja është me krahë të fryra, me ngjyrë të zezë dhe dekore blu, ndërkohë pjesa poshtme po ashtu vijon e fryrë me një fjongo me ngjyrë bojëqielli.

  Princesha Diana, e veshur me një fustan Jacques Azagury, duke marrë pjesë në një darkë kryebashkiaku në Firence, Itali, prill 1985

  Diana e veshi për herë të parë fustanin në Firence të Italisë në 1985 në një darkë, ndërsa ishte në një turne mbretëror me bashkëshortin e saj Charles, Princin e Uellsit.

  Artikulli i koleksionistit u ndërtua me pëlhurë të zgjedhur nga tregtari i tekstilit me famë botërore Jakob Schlaepfer dhe përmbante yje të qëndisura metalike të krijuar me kujdes nga ekipi i projektimit në Jacques Azagury.

  Fundi i balerinës u konsiderua si shenjë e patronazhit të saj ndaj Baletit Kombëtar anglez dhe dashurisë së saj për kërcimin. Fustani i mbrëmjes i Princeshës Dana është një nga artikujt e shumtë të të famshmëve në shitje në Ankandet Julien’s në Kaliforni.

  Një Audrey Hepburn e veshur me ekran 'Charade' Fustan Givenchy, një fustan mbrëmjeje i veshur nga Princesha Diana i Jacques Azagury i vitit 1985 dhe një Audrey Hepburn e veshur me ekran 'Charade' Pallto Givenchy shfaqen gjatë një vrojtimi paraprak të ankandit të titulluar 'Legjendat e Hollivudit' në Ankandet e Julien's në Gardena, Kaliforni, SHBA, 12 dhjetor 2023.

  Më parë, fustani më i shtrenjtë i veshur nga Diana dhe i shitur në ankand ishte një fustan prej kadifeje i vitit 1991 nga Victor Edelstein, i cili u shit për 604,800 dollarë në janar.

  Diana kishte veshur disa pjesë të dizajnuara nga stilistet marokeno-britanike gjatë kohës së saj me familjen mbretërore.

  Artikuj të tjerë në shitje në ankand përfshijnë në bluzë të veshur nga Diana për fejesën e saj në 1981.

  Ajo u shit për 381,000 dollarë ose 300,990 paund, gati katër herë më shumë se vlerësimi fillestar prej 80,000 dollarë ose 63,000 paund./O.S

  Lexo edhe :  Këto janë ushqimet të cilat falsifikohen më shpesh

   

  Një bluzë Emanuel e veshur me portretin e fejesës së Princeshë Dianës shfaqet gjatë një vrojtimi paraprak të ankandit të titulluar 'Legjendat e Hollivudit' në Ankandet e Julien's në Gardena, Kaliforni, SHBA, 12 dhjetor 2023.

  Të fundit

  Kontrata 115 mijë euro, këngëtarja Bleona Qerreti padit në prokurori arkitektet

  Një kompani private që meret me arkitektimin dhe mobilimin e zyrave, banesave, akuzohet se mashtruar këngëtaren e njohur Bleona...

  Vera e fëmijëve me aftësi të kufizuara, sfidat që detyrohen të përballojnë prindërit

  “Shihemi në shtator”, thonë mësuesit kur mbaron shkolla. Por për ata që kanë një fëmijë me aftësi të kufizuara, ky është fillimi i një...

  Në luftë me flakët në Dropull, humb ndjenjat një prej zjarrfikësve, përfundon në spital

  Vijojnë të jenë aktive vatrat e zjarreve ne Dropull. Një nga zjarrfikësit e bashkisë ka humbur ndjenjat në luftë për shuarjen e zjarrit. Zjarrfikësi është transportuar...

  Vapa rrit rastet me meningit, prek trurin e cipën e zemrës, kërcënues për jetën

  Temperaturat e larta, që na shoqëruan për afro dy javë, përveç problematikave të shumta kanë shkaktuar rritje të numrit të pacientëve me encefalit dhe...

  Dorëzohen 135 apartamente të rindërtuara në Durrës

  135 familje të lagjes 17 në Durrës banesat e të cilëve ishin dëmtuar nga tërmeti, hynë në shtëpitë e reja, rindërtuar me të gjithë...

  Lajme të tjera

  Web TV