test

Familja e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt kanë pritur së bashku ndërrimin e viteve

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Me një postim në Instastory, Bora ka postuar një foto ku duket së bashku me djalin e saj, Donaldin dhe vëllezërit e tij. Me anë të shkrimit në foto Bora ka treguar se të dyja familjet, Zemani dhe Veshaj janë bashkuar bashkë dhe për të festuar së bashku.

“Ne gjithmonë do ngelemi fëmijët që tavolinën e vërtetë për Vitin e Ri e zënë të rriturit”.

/O.S

Të fundit

IShowSpeed mbërrin në Tiranë, pritet nga të rinjtë shqiptar, takohet me Ramën (VIDEO)

Youtuberi i njohur IShowSpeed ndodhet në Shqipëri. Prezenca e tij ka bërë që shumë të rinj të dalin në...

Macron kërkon nga shkollat franceze të luftojnë antisemitizmin

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron kërkoi të mërkurën nga shkollat të mbajnë “një orë diskutim” këtë javë për racizmin dhe antisemitizmin, pas njoftimeve për...

Basha zbulon skenarin e ‘fshehtë’ të Bardhit/ Pret të marrë PD-në pasi të ikë Berisha

Deputeti Lulzim Basha i ftuar në një intervistë televizive, tha se nëse logoja e vula e PD-së mbeten peng të lojërave të Ramës me...

Emri/ Emërohet Drejtori i ri i Përgjithshëm i Agjencisë së Trajtimit të Pronave

Ditën e sotme, me propozim të Ministrit të Drejtësisë, Ulsi Manja, është emëruar Drejtori i ri i Përgjithshëm të Agjencisë së Trajtimit të Pronave,...

Françeska Murati shoqe me Sara Gjordenin? Ish-miss Londra zbulon të vërtetën

Pas mbarimit të Big Brother VIP, Françeska Murati nisi një rrugëtim të ri në emisionin ‘She’s On Top’, si anëtare e jurisë së programit.Ajo...

Lajme të tjera

Web TV