E nis e para me ndryshime këtë vit, Dua Lipa bëhet bjonde

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fillimvitet shpesh vijnë me ndryshime drastike, dhe te ky rregull duket nuk bën përjashtim as Dua Lipa.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka surprizuar fansat me një ndryshim drastik të lukut të saj teksa është shfaqur me flokët e lyera këtë herë bjonde.

28-vjeçarja ka postuar në Instagram lukun plot stil nga një studio grimi ku mesa duket ka bërë edhe një prerje flokësh.

Ky ndryshim vjen përpara shfaqjës së filmit të saj të ardhshëm Argylle, film në të cilin luan më këtë pamje.

“Testi i flokëve dhe make up-it për @argyllemovie ~ në kinema më 2 Shkurt!!”, shkruan në Instagram ylli i popit.

Kjo është paraqitja e dytë e Dua Lipës në një film artistik pas debutimit së bashku me John Cena në Barbie.

Filmi do të dalë në kinema më 2 Shkurt 2024 dhe premton të jetë një aventurë plot emocione./O.S

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV