Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Dikur të dashuruar, kryeministri i Francës, emëron ish-partnerin ministër të Jashtëm

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ministrat e Brendshëm, të Financave, të Mbrojtjes dhe të Drejtësisë mbeten në vend, sipas deklaratës së presidencës franceze. Anëtarët e qeverisë u pajtuan me vendimin e 34-vjeçarit Attal, i cili është kryeministri më i ri i Francës ndonjëherë.

Stéphane Séjourné, 38 vjeç, është emëruar si ministër i Punëve të Jashtme të Francës, duke pasuar Catherine Colonna.

Séjourné është kreu i partisë së Rilindjes së Macron dhe udhëheqësi i grupit Reneë Europe të ligjvënësve liberalë pro-evropianë në Parlamentin Evropian.

Ai është gjithashtu ish-partneri i Attal. Attal, kryeministri i parë homoseksual i parë i Francës, e bëri publike lidhjen e tyre kur iu bashkua qeverisë së Macron në vitin 2018.

Të dy nuk e konfirmuan kurrë publikisht ndarjen e tyre, por në deklaratën e tij të tetorit drejtuar Autoritetit të Lartë për Transparencën në Jetën Publike, i cili përpilon deklarata nga zyrtarë të rangut të lartë për të regjistruar konflikte të mundshme interesi, Attal deklaroi se nuk kishte partner.

Ardhja e Séjourné do të thotë se asnjë grua nuk mban asnjë nga postet kryesore në qeveri, pavarësisht se përfaqëson gjysmën e 14 anëtarëve të kabinetit të emëruar të enjten në përputhje me angazhimin e Macron për barazinë gjinore.

Ministrja e Sporteve Amélie Oudéa-Castéra e mban punën e saj më pak se gjashtë muaj përpara Olimpiadës së Parisit, dhe gjithashtu merr portofolin e arsimit – një rol që më parë e mbante Attal./O.S

Të fundit

Ja pse nuk duhet të flini me dritën ndezur!

Rritja e ekspozimit ndaj dritës gjatë natës gjatë orës 12:30 dhe 18:00 është e lidhur me një rrezik më...

Këto janë ushqimet të cilat falsifikohen më shpesh

Ushqimi i falsifikuar është një industri shumë miliarda dollarësh. Çdo ditë, konsumatorët mashtrohen të blejnë ushqime të etiketuara dhe të falsifikuara pa e vënë...

Moska arrin marrëveshjen e radhës me Kievin, shkëmbehen dhjetëra të burgosur lufte

Moska ka shkëmbyer 95 robër lufte ukrainas për një numër të barabartë të të burgosurve rusë, konfirmoi Ministria e Mbrojtjes të mërkurën. Trupat janë transportuar...

BE vijon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian ndaj Kosovës do të hiqen, së paku gradualisht, kjo nuk ka ndodhur ende. Verën e kaluar,...

Mos e bëni kurrë këtë gabim kur shëtisni me bebushat tuaj

Shohim jo rrallë herë, që ndërsa dalin me fëmijën në karrocë, kur është vapë, prindërit e mbulojnë atë me një mbulesë të lehtë dhe...

Lajme të tjera

Web TV