Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Jeta e legjendarit Michael Jackson, së shpejti në ekranin e madh

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Historia e Michael Jackson do shfaqet në ekran vitin që vjen, fiks më 18 Prill 2025! Mediat e huaja shkruajnë se studioja që po merret me filmin biografik do fillojë me punën këtë 22 Janar.

Në përmbledhjen zyrtare të filmit shkruhet: Do shihni se si një njeri pak i komplikuar, por tejet atraktiv u shndërrua në Mbretin e Popit. Nga triumfet te tragjeditë, nga ana e tij njerëzore e deri te gjenialiteti në artin e tij me performancat ikonike. Si kurrë më parë, njerëzit do njohin rrënjësisht një prej njerëzve më të spikatur që bota ka njohur ndonjëherë!

Këtë produksion madhështor po e drejton Antoine Fuqua si dhe nipi i yllit të Popit, Jaafar Jackson.

Skenari është shkruar nga John Logan i “Gladiator”. Sipas Fuqua, roli i nipit të Michael është kryesori në film, madje ai është i surprizuar me ngjashmërinë që ai ka me xhaxhain e tij, që nga mënyra si kërcen apo këndon.

Filmi biografik thuhet se do të mbulojë deri në detaje çdo aspekt të jetës së këngëtarit e mbase më në fund do shuhen shumë polemika dhe për mënyrën se si ai ndërroi jetë. Kujtojmë se ndaj Jackson, pak para se ai të vdiste (në vitin 2009), u ngritën ca akuza për abuzim seksual me fëmijë. Madje në 2003-in, kur ai ishte 44 vjeç, u arrestua për këto akuza, megjithëse këto të fundit u pushuan dy vite më vonë.

Megjithatë në pjesën më të madhe të filmit, do shihni Jackson në skenë. Turneu i tij “Dangerous World 1992” apo muzikale të tjera janë pjesë që ia vlen të shihen të rikrijuara./O.S

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV