test

Kuvendi e nis vitin mes zhurmave/Presidenti nis fjalën përshëndetëse, opozita e pengon

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Me tension ka nisur edhe kjo seancë e plenare për këtë vit.

Pas Himnit të Flamurit, kryeparlamentarja Lindita Nikolla lexoi rendin e ditës dhe ftoi presidentin e Republikës, Bajram Begaj, të japë fjalën përshëndetëse.

Por diçka e tillë është e pamundur, teksa deputetët e ‘Rithemelimit” shkaktojnë zhurmë në sallë dhe kërkojnë largimin e Gardës./O.S

Të fundit

Portugalia synon të vulosë kualifikimin ndaj Turqisë, formacionet zyrtare të skuadrave

Kombëtarja e Turqisë dhe ajo e Portugalisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare para duelit që nis me fillim nga...

Ushqimet që shkaktojnë gazra, mënyra e duhur si t’i konsumoni

Edhe pse fasulet janë më famëkeqet për nxitjen e gazrave, ka shumë ushqime të tjera që shkaktojnë gazra dhe shqetësime gastrointestinale. Gazat prodhohen kryesisht nga...

Lando Norris do të niset nga Pole Position në Çmimin e Madh të Spanjës, befason Hamilton

Lando Norris do të niset i pari në garën e së dielës në Çmimin e Madh të Spanjës në Formula 1. Piloti britanik i...

Tri gjërat që duhet të bëni për të fituar zemrën e një gruaje

Sipas një prej sondazheve në rrjetet sociale, ka disa gjëra kyçe që gratë presin nga partnerët e tyre të mundshëm. Disa prej tyre janë...

Gjeorgjia merr pikën e parë historike në Europian, Çekia i “shpëton” humbjes

Gjeorgjia dhe Çekia e mbyllën në barazim 1-1 ndeshjen e dytë të Grupit F. Për të dyja kombëtaret kjo ishte pika e parë në...

Lajme të tjera

Web TV