“Më kanë thënë ca gjëra për ty”/ Dy banoret i shpallin “luftë” të hapur njëra tjetrës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vetëm dy ditë kanë kaluar nga nisja e Big Brother Vip Albania 3, por debatet mes banorëve janë ndezur.

Së fundmi, gazetarja Ilnisa Agolli ka ironizuar këngëtaren Vesa Smolica, pasi kjo e fundit i ngatërroi emrin. Ilnisa tha se i ka shumë miq shqiptarët nga Gjakova, ndryshe nga afrimiteti që ka me Vesën. Kjo e fundit, me ironi e pyeti nëse gazetarja ka pasur partner nga Kosova.

Vesa:Ti je arsyeja pse kapesh me njerëz me fjalë, mos u kap me fjalë

Ilnisa: Mos më hajde mrapa mi. Unë doja me pushu me një njëri që kam urë respekti.

Vesa: Nuk të lexoj mendjen ty

Ilnisa: Nuk po kuptohemi

Vesa: Sa i përket emrit, nuk mabj mend mirë. Mua më thanë Vjosa, ska lidhje me Vesën

Ilnisa: Kishim dhe miq të përbashkët. Nuk të kanë thënë ty kush jam. Më thanë ca gjëra për ty që s’po ti them. Gjërat e mira që donin ata të ndodhnin…ti duket sikur s’je ngja Gjakova

Vesa: Nëse s’jam shoqja jote, s’jam nga gjakova e? Ata gjakovart a kanë fjet me ty në një dhomë?

Ilsnia: Më shumë

Vesa: Ça ke pas në Gjakovë, ke pas në partner?

Ilnisa: Pse duhet me fjet në krevat me një burrë me pas partner? Ke nevojë për një dush

Vesa: Edhe ti ke nevojë për informacion. E dheza njonën, hodha benzinën. Si e kishte emrin Drin?

/O.S

Të fundit

U përfolën se ishin ndarë/Jennifer Lopez e Ben Affleck shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

Prej disa ditësh në shtypin rozë u përfol për një ndarje të mundshme midis këngëtares Jennifer Lopez dhe aktorit...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë rivali i Ervis Martinajt (Emri)

Në kuadër të operacionit të spak pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bere e mundur arrestimi i Leonard Dukës. Ndaj...

Veliaj vizitë në Tokio, do përfaqësoj presidencën e B-40, takime me kryetaren e bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj nis sot një vizitë të shkurtër në Tokio të Japonisë, ku do të përfaqësojë edhe rrjetin e...

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK

Profesori i njohur, Ervin Karamuço ka treguar detaje të forta lidhur me megaoperacinonin e djeshëm të SPAK për personazhe të njohura të botës së...

8 konservat më të mira për humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Lajme të tjera

Web TV