“Pasuria ime edhe 100”, Luiz Ejlli surprizon Kiarën në ditëlindjen e saj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Luiz Ejlli di si ta surprizojë partneren e tij. Këngëtari njihet për deklaratat e dashurisë kundrejt moderatores bukuroshe.
Dhe një e tillë nuk mund të mungonte në ditën e saj të lindjes.

Ditën e sotme Kiara mbush 28 vjeç dhe ka marr një surprizë nga Luizi. Ai, siç e shihni dhe në videon e postuar nëpër rrjetet sociale, i ka mbyllur sytë dhe e ka dërguar në një vend përrallor.

Artisti shkodran kishte rezervuar një vend, me një dekor të veçantë, muzikë e në fund nuk mungoi as dhurata. Çifti shkëmbyen puthje e përqafime pafund, ndërkohë që nuk munguan edhe disa pika loti nga Kiara.

 

 

Kjo ditëlindjen e gjen të kompletuar prezantuesen, pasi tashmë është e martuar dhe po pret një vajzë.

Kjo ditëlindjen e gjen të kompletuar prezantuesen, pasi tashmë është e martuar dhe po pret një vajzë./O.S

/O.S

Të fundit

Arsimi ishte lehtësisht i arritshëm për personat me aftësi të kufizuara gjatë Covid

Pandemia tregoi se mësimi në distancë është efektiv. Është absurde që universitetet po kthehen në procese që na përjashtojnë Rosie...

Kharkiv rrezikon të bëhet ‘Alepo i dytë’ pa ndihmën e SHBA-së

Banorët e qytetit të dytë të Ukrainës tregojnë për ndikimin e sulmeve në rritje ruse që synojnë periferitë dhe furnizimet me energji elektrike Dan Sabbagh/...

“Rroftë vdekja”, makabri mes dashurisë dhe urrejtjes

Nga Leonard Veizi "Rroftë vdekja" Togfjalëshi bombastik, që më pas u kthye në një sentencë gati stilistike por krejt inorganike, u lëshua si predhë nukleare a...

Lufta e brendshme/ Basha “xheloz” për forcën e Bardhit

Kreu i PD-së zyrtare Lulzim Basha i ka quajtur deputetët e PD-së që janë pjesë e Rithemelimit si “bubat” e kryeparlamentares Nikolla. Mandati i...

Wisner: E ardhmja e Shqipërisë nuk është te njerëzit e përfshirë në korrupsion

I ngarkuari me punë i Shteteve të Bashkuara në Tiranë, David Wisner i tha Zërit të Amerikës se e ardhmja e Shqipërisë nuk qëndron...

Lajme të tjera

Web TV