test

Aksi i vdekjeve Fier-Shegan “ogur i zi” në hartën e aksidenteve rrugore

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vijon të mbetet problematike aksi rural Fier-Shegan-Pushimi i Shoferit në fshatin Zhym. Me aksidente edhe me fatalitete të shumta, edhe mbrëmjen e sotme u regjistrua një tjetër aksident.

Elnis Allkanjari udhëtonte nga Krutja drejt pushimit të shoferit dhe ka përfunduar në kanal. Mjeti tip Benz me targa AA 355 FR i drejtuar prej tij ka dalë nga rruga dhe është tjetërsuar në një grumbull hekurishtesh.

Zjarrfikësit dhe ambulanca si dhe efektivë të policisë së qarkullimit dhe rendit kanë nxjerrë të plagosurin dhe e kanë dërguar në spital. Sipas të dhënave të para mjeti ka qenë me shpejtësi të lartë dhe ka përfunduar i dëmtuar. Kjo pikë është prej kohësh burim aksidentesh dhe me fatalitete./O.S

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV